Tilta Klietka na fotoaparát pre základnú súpravu Panasonic G9 II - čierna

Zlepšite funkčnosť svojho fotoaparátu pomocou našej novej sady klietky na fotoaparát špeciálne navrhnutej pre fotoaparát Panasonic G9 II.

Viac informácií

220 € s DPH 183.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Zlepšite funkčnosť svojho fotoaparátu pomocou našej novej sady klietky na fotoaparát špeciálne navrhnutej pre fotoaparát Panasonic G9 II.

Základom tejto súpravy je klietka Full Camera Cage, ktorá poskytuje ochranu tela fotoaparátu a obsahuje rôzne možnosti na upevnenie príslušenstva vrátane: NATO Rail, Cold Shoe, závity 3/8″-16 a 1/4"-20 s lokalizačnými kolíkmi.

Spodná doska je vybavená dvojsmernou spodnou doskou Arca Swiss, ktorú možno ľahko pripevniť k DJI RS3 Pro alebo obsahuje modulárnu základnú dosku typu I.

Táto základná doska podporuje dve 15 mm tyče, ktoré sú nevyhnutné na montáž príslušenstva založeného na tyčiach, ako sú systémy follow focus a matné boxy.

Spodná časť tejto základnej dosky je natívne kompatibilná s našimi štandardnými holubicami Tilta a obsahuje aj závity 1/4″-20 a 3/8″-16 na montáž rôznych rýchloupínacích dosiek.

Upozornenie: táto klietka využíva štandard DJI pre ARCA a nie je kompatibilná so všetkými prijímačmi. Kompatibilita nie je zaručená.

Dodávaná horná rukoväť na báze 1/4″-20 zlepšuje flexibilitu pri snímaní a manipulácii a zároveň rozširuje možnosti montáže prostredníctvom závitov 1/4″-20 a prijímača Cold Shoe.

Táto rukoväť sa montuje prostredníctvom jedinej skrutky 1/4″-20 s polohovacími kolíkmi, ktoré zabezpečujú stabilné spojenie bez otáčania .

Dodávaná svorka na káble pomáha zabezpečiť bezpečné upevnenie všetkých pripojených káblov, čo je dôležité najmä pri externom nahrávaní.

Jedinečný protišmykový sieťový vzor, ktorý obklopuje rukoväť fotoaparátu, ponúka vyšší komfort pri dlhodobom snímaní.

Konštrukcia obsahuje tri kontaktné body medzi kamerou a klietkou prostredníctvom dvoch bezpečnostných upevňovacích bodov na oboch stranách.

Vstavaný multifunkčný skrutkovač možno magneticky uložiť na pohodlný prístup.

Parametre

Parametre

Výrobca: Tilta
Kategória: Klietky