Tilta Klietka na kameru pre ľahkú súpravu Freefly Ember S5K - čierna

Základom tejto súpravy je klietka na celý fotoaparát, ktorá výrazne rozširuje možnosti montáže kompaktného vysokorýchlostného fotoaparátu a poskytuje dodatočnú ochranu tela prostredníctvom rámu z hliníkovej zliatiny.

Viac informácií

369 € s DPH 307.5 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 25. 07.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Základom tejto súpravy je klietka na celý fotoaparát, ktorá výrazne rozširuje možnosti montáže kompaktného vysokorýchlostného fotoaparátu a poskytuje dodatočnú ochranu tela prostredníctvom rámu z hliníkovej zliatiny.

Klietka je vybavená viacerými montážnymi bodmi vrátane roziet Arri, koľajníc NATO na oboch stranách, ako aj závitmi 1/4″-20 a 3/8″-16, ktoré majú polohovacie body.

Táto klietka dopĺňa jedinečný dizajn kamery Ember s jedinečnou zadnou doskou, ktorá sa pripája k telu kamery pomocou dvoch skrutiek M3 a môže sa otáčať o 90 stupňov, aby sa v prípade potreby uvoľnil prístup k zadnej časti kamery, a má 15 mm medzeru, keď je pripojená ku kamere, aby sa teplo z kamery ľahko odvádzalo.

Táto zadná doska je ideálnym miestom na upevnenie príslušenstva, ako je naša vrecková batériová doska Tilta V-Mount V2, ktorá je skvelou ľahkou možnosťou na pridanie batérie V-Mount do vášho systému.

Táto klietka obsahuje aj podporu adaptéra objektívu pre PL aj EF bajonety, ktorý sa pripája priamo k telu klietky bez potreby použitia základnej dosky alebo ďalšieho príslušenstva.

Súčasťou tejto súpravy je ergonomická horná rukoväť Xeno, ktorá sa upevňuje prostredníctvom koľajnice NATO Rail a ponúka lepšiu manipuláciu a ovládanie vďaka novému dizajnu so zvýšenou svetlou výškou.

Táto rukoväť je vybavená rôznymi montážnymi bodmi, napríklad závitom 1/4-20 a prijímačom Cold Shoe, ktorý je ideálny na montáž externého monitora.

Dodávaná rýchloupínacia doštička Manfrotto je kompatibilná s vybranými statívovými hlavami Manfrotto a umožní vám pripojiť systém k 15 mm základnej doske LWS typu IV.

15mm základná doska LWS typu IV pridáva dvojitú podporu 15 mm tyče a umožňuje montáž príslušenstva založeného na tyči, ako sú matné boxy a systémy follow focus.

Spodná časť základnej dosky sa prirodzene pripája k našim štandardným holubiciam Tilta a podporuje aj rôzne rýchloupínacie dosky prostredníctvom závitov 1/4″-20 a 3/8″-16.

Upozornenie: kompatibilita s prijímačmi Manfrotto nie je zaručená.

Parametre

Parametre

Výrobca: Tilta
Kategória: Klietky