Tilta 15mm LWS Arca Manfrotto Dual Baseplate Kit - Black

Predstavujeme 15 mm LWS Arca Manfrotto Dual Baseplate, dokonalú multifunkčnú základnú dosku pre filmárov, ktorí pravidelne používajú typy pripojenia Manfrotto aj Arca.

Viac informácií

118.91 € s DPH 99.09 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Predstavujeme 15 mm LWS Arca Manfrotto Dual Baseplate, dokonalú multifunkčnú základnú dosku pre filmárov, ktorí pravidelne používajú typy pripojenia Manfrotto aj Arca.

Podobne ako naše ostatné podporné systémy slúži táto základná doska ako stabilný základ pre váš kamerový systém a umožňuje vám rozšíriť vašu zostavu o príslušenstvo na tyčiach, ako sú motory follow focus alebo matné boxy.

Nová dvojúčelová konštrukcia je vybavená prijímačom Arca založeným na štandarde DJI, ktorý umožňuje používateľom rýchlo prepínať medzi gimbalom Ronin série S a touto základnou doskou.

Základná doska je tiež vybavená prijímačom Manfrotto, ktorý je ideálny na prepínanie medzi statívom a inými podpornými systémami založenými na Manfrotto, ako je napríklad náš ručný podporný systém Tilta Float.

Tento prijímač Manfrotto je vybavený novým dizajnom "Snap In", ktorý umožňuje používateľom zacvaknúť do prijímača dosku Manfrotto na rozdiel od tradičnejších posuvných mechanizmov.

Výsledkom je rovnako bezpečné spojenie, ale teraz sa oveľa rýchlejšie pripája alebo odoberá, čo je obzvlášť užitočné v situáciách, ktoré si vyžadujú okamžitý prechod zo statívu na ručný statív, ako sú napríklad reality šou alebo dokumentárne filmy.

Základná doska je natívne kompatibilná so štandardnými holubicami Tilta a možno ju pripevniť k širokej škále podporných systémov prostredníctvom závitov 1/4″-20 a 3/8″-16 na spodnej strane základnej dosky aj našich holubíc.

Súprava základnej dosky obsahuje dvojitú rýchloupínaciu dosku Manfrotto/Arca.

Kompatibilita s rýchloupínacími doskami ARCA a Manfrotto iných výrobcov nie je zaručená.

Parametre

Parametre

Výrobca: Tilta
Kategória: Doštičky pod kameru