TASCAM Zvukový záznamník DR-10X Micro Plug-On

So zásuvným zvukovým rekordérom Tascam DR-10X Micro pripojeným priamo k preferovanému mikrofónu môžete nahrávať dialógy a reč v plnom rozlíšení, pričom sa vyhnete problémom s dlhými káblami a zmätkom pri konfigurácii bezdrôtového mikrofónového systému. Či už používate ručný dynamický mikrofón alebo kondenzátorový mikrofón napájaný batériou…

Viac informácií

168.23 € 164.48 € s DPH 137.07 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

So zásuvným zvukovým rekordérom Tascam DR-10X Micro pripojeným priamo k preferovanému mikrofónu môžete nahrávať dialógy a reč v plnom rozlíšení, pričom sa vyhnete problémom s dlhými káblami a zmätkom pri konfigurácii bezdrôtového mikrofónového systému. Či už používate ručný dynamický mikrofón alebo kondenzátorový mikrofón napájaný batériou (obidva sú k dispozícii samostatne), ľahký DR-10X možno diskrétne pripevniť k mikrofónu bez toho, aby ho zaťažoval. Vďaka svojmu malému, nízkoprofilovému dizajnu je DR-10X ideálny na spravodajské akcie, rozhovory, svadby a vlogy, kde zvukové zariadenie musí zostať mimo dohľadu.

Kameramani, ktorí natáčajú z ruky do ruky, ocenia jeho ultrakompaktné rozmery a pracovný postup "zapni a nahrávaj" pri časovo náročných záberoch. Nie je potrebné vyberať vstupy, spúšťať stopy ani vyberať režimy kanálov. Pripojte DR-10X k mikrofónu, spustite nahrávanie a nechajte ho bežať po zvyšok dňa. Jedna batéria AAA ho udrží v prevádzke až 10 hodín, takže celodenné vystúpenia nebudú problém. Ak potrebujete neobmedzený prevádzkový čas na nahrávanie, ktoré pokračuje až do noci, môžete DR-10X napájať cez USB. Máte obavy z orezania? Nemusíte. Limiter a funkcie automatickej úrovne zariadenia DR-10X fungujú tak, aby zabránili preťaženiu, zatiaľ čo funkcia dvojitého nahrávania pre istotu vytvorí bezpečnostnú stopu s nižšou úrovňou.

Model DR-10X má manuálne aj automatické nastavenie zosilnenia, pričom filter nízkeho rezu a limitér zabraňujú preťaženiu. Režim duálneho záznamu zachytáva kópiu zvuku na nižšej úrovni, takže v prípade skreslenia máte záložnú bezpečnostnú stopu. Nahrávanie sa môže začať okamžite podržaním prepínača strany nahrávania pri zapnutí prístroja.

Tento rekordér možno pripojiť k dynamickému mikrofónu alebo kondenzátorovému mikrofónu napájanému z batérie a nahrávať jeho výstup
. Tento zvukový rekordér je určený na zástrčkové pripojenie, takže ho možno pripojiť priamo k ručným mikrofónom XLR. Okrem dynamických mikrofónov ho možno používať aj s kondenzátorovými mikrofónmi napájanými z batérie. Okrem použitia tohto rekordéra s ručnými mikrofónmi pri rozhovoroch a mikrofónmi na stojanoch na tlačových konferenciách ho možno použiť aj na nahrávanie seminárov, stretnutí a v akýchkoľvek iných situáciách, keď sa používa ručný mikrofón.

Kompaktný a ľahký

DR-10X je kompaktný - zmestí sa do dlane a má nízku hmotnosť 56,3 gramu. Konektor mikrofónu má navyše uzamykací mechanizmus, ktorý zabezpečuje pevné priľnutie k telu mikrofónu a dodáva celej zostave pevný pocit.
Pri nahrávaní rozhovorov alebo reportáží, ktoré si vyžadujú vysokú kvalitu zvuku, je zvyčajne potrebný terénny diktafón. Pri reportážach malého rozsahu však môžete nahrávať vysokokvalitný zvuk len s mikrofónom a zariadením DR-10X. Nemusíte so sebou nosiť objemné vybavenie - teraz môžete nahrávať s kompaktnou zostavou, ktorú môžete držať v jednej ruke.

Posuvné tlačidlo nahrávania a funkcia podržania, ktorá zabraňuje nesprávnej obsluhe počas nahrávania

DR-10X

Spínač nahrávania využíva posuvný mechanizmus. Ten zabraňuje nesprávnej obsluhe pri náhodnom stlačení tlačidla. Okrem toho funkcia podržania môže zabrániť zastaveniu nahrávania náhodným kontaktom s tlačidlom. Keďže DR-10X je navrhnutý na používanie spolu s mikrofónom ako jedna jednotka, je skonštruovaný tak, aby zabránil nesprávnej obsluhe počas nahrávania.

Viacero funkcií vrátane duálneho nahrávania na súčasné vytvorenie bezpečnostnej stopy na nižšej úrovni

Mnohokrát existuje len jedna šanca na získanie požadovaného zvuku. Táto jednotka má funkcie na predchádzanie problémom súvisiacim s nastavením úrovne nahrávania - vrátane funkcie duálneho nahrávania, ktorá umožňuje nastaviť čo najvyššiu úroveň nahrávania a súčasne nahrávať záložnú stopu na nižšej úrovni.

Okrem toho má táto jednotka funkciu automatickej regulácie zosilnenia, ktorá upravuje vstupnú úroveň tak, aby zodpovedala vstupnej hlasitosti. K dispozícii je aj funkcia limitéra.

Pred vybitím batérie zabraňuje automatické uzavretie súboru strate už nahratých údajov

Úroveň nabitia batérie môžete skontrolovať na ľahko čitateľnom organickom EL displeji. Aj keby sa batéria neočakávane vybila, zariadenie pred vypnutím automaticky uzavrie súbor, aby sa zabránilo strate už nahratých údajov.

DR-10X

Zabudovaná funkcia hodín a podpora súborov BWF (informácie o čase uložené v metadátach)

Táto jednotka má vstavané hodiny a podporuje zvukové súbory BWF, do ktorých možno pridať informácie o čase. Táto funkcia je užitočná pri vyhľadávaní a úprave nahraných zvukových súborov.

Funkcia prehrávania umožňuje kontrolu nahrávok a výstup na slúchadlá umožňuje monitorovanie vstupu

Aj keď je táto jednotka kompaktná, dokáže prehrávať nahrané súbory. Môžete tiež pripojiť slúchadlá, aby ste mohli hneď skontrolovať zaznamenané údaje a monitorovať vstup počas nahrávania.

DR-10X

Parametre

Parametre

Výrobca: TASCAM
Kategória: Rekordéry

Hlavné parametre

Pripojenie mikrofónuXLR
Pripojenie mikrofónu3,5mm jack
Napájanie mikrofónaAAA baterie
PRÍSLUŠENSTVO (2)

PRÍSLUŠENSTVO (2)

TASCAM Mikro lineárny rekordér PCM DR-10LW

Zachytávajte zvuk tam, kde sa deje. Kompaktný záznamník na náročné skryté záležitosti.
266.56 €
Na odoslanie 4 ks

TASCAM Mikro lineárny rekordér PCM DR-10L

Zachytávajte zvuk tam, kde sa deje. Kompaktný záznamník na náročné skryté záležitosti.
266.56 €
na požiadanie