Tascam AK-DR70C

Balík príslušenstva pre DR-701D a DR-70D

Viac informácií

49.17 € s DPH 40.98 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 23. 03.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Balík príslušenstva pre DR-701D a DR-70D

Vlastnosti:

  • Fuzzy windscreen na zníženie hluku vetra
    • Pri natáčaní v exteriéri môže aj mierny vánok spôsobiť, že mikrofóny zachytia hluk vetra. Aby sa tomuto hluku fyzicky zabránilo, toto balenie obsahuje veternú clonu, ktorá je kompatibilná s DR-701D a DR-70D.
  • Adaptér na päticu, ktorý možno pripojiť k pätici pre príslušenstvo fotoaparátu alebo k rekordéru
    • Spodnú časť adaptéra možno namontovať na päticu pre príslušenstvo fotoaparátu a horná časť má adaptér pre montáž na päticu so statívovou skrutkou. Pomocou tohto adaptéra možno diktafón pripojiť k pätici pre príslušenstvo digitálnej zrkadlovky. Namontovaním pätice pre príslušenstvo na hornú časť puzdra DR-701D/DR-70D ju môžete použiť aj na pripojenie mikrofónu s pištoľou alebo bezdrôtového mikrofónového vysielača k rekordéru. To umožňuje rôzne nastavenia.
  • Dva 3,5 mm stereo jack mini káble (dĺžka 300 mm) na pripojenie DR-701D/DR-70D k digitálnej zrkadlovke
    • DR-701D/DR-70D má výstupný konektor, ktorý umožňuje nahrávanie zvuku vstupujúceho cez jednotku priamo do fotoaparátu. Pomocou dvoch 3,5 mm stereo jack mini káblov, ktoré sú súčasťou tohto balenia, môžete sledovať zvuk z rekordéra aj z fotoaparátu pomocou jednej sady slúchadiel bez potreby výmeny pripojenia. Jednoducho pripojte jeden kábel medzi konektor DR-701D/DR-70D CAMERA OUT a konektor AUX IN (alebo iný zvukový vstup) fotoaparátu a druhý medzi výstupný konektor slúchadiel fotoaparátu a konektor DR-701D/DR-70D CAMERA IN.
Parametre

Parametre

Výrobca: TASCAM
Kategória: Ostatné