Synco PL5 camera LED light

Vreckové svietidlo COLBOR PL5 je vybavené magnetickým závesom, ktorý využíva dve predlžovacie krídla a magnetickú zadnú časť na pripevnenie svietidla k mobilným telefónom alebo kovovým predmetom.

Viac informácií

70.8 € s DPH 59 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 28. 03.
Na odoslanie 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Vreckové svietidlo COLBOR PL5 je vybavené magnetickým závesom, ktorý využíva dve predlžovacie krídla a magnetickú zadnú časť na pripevnenie svietidla k mobilným telefónom alebo kovovým predmetom.

1. Inovatívnymagnetický dizajn preflexibilnú montáž

Vreckové plniace svetlo COLBOR PL5 má magnetický závesný dizajn, ktorý využíva dve predlžovacie krídla a magnetickú zadnú stranu na pripevnenie svetla k mobilným telefónom alebo kovovým predmetom.

Na hornej strane svetla COLBOR prispôsobuje dve predlžovacie krídla pre väčšinu telefónov, čo je inovatívne svojho druhu a umožňuje stabilné zavesenie na smartfón. Magnetická zadná strana a kovové doštičky zabezpečujú pevné umiestnenie svetla na telefóne, bez potreby dodatočnej podpory. Studená pätica medzi krídlami slúži na pripevnenie externého mikrofónu.

2.Malá veľkosť s vysokou intenzitou osvetlenia
S rozmermi 110*65*15 mm váži svetlo LED PL5 len 110 g, je malé ako kartička, avšak môže sa pochváliť osvetlením 1500 lx (pri 30 cm 6500 K), lepším ako mnohí konkurenti. Verne obnovuje farbu objektu s vysokým indexom podania farieb 95+.

2. Malá veľkosť s vysokou intenzitou osvetlenia

S rozmermi 110*65*15 mm váži svetlo LED PL5 iba 110 g, je malé ako karta, avšak môže sa pochváliť osvetlením 1500 luxov (pri 30 cm 6500 K), lepším ako mnohí konkurenti. Verne obnovuje farbu objektu s vysokým indexom podania farieb 95+.

3. Bežné režimy osvetlenia

LED videosvetlo ponúka typické režimy osvetlenia pre lepší vizuálny efekt. V režime CCT 2700K-6500Kširoký rozsah farebnej teplotypredstavuje teplé studené svetlá pri 0 %-100 % jasu. Môžete nájsť najvhodnejšie nastavenie pre rôzne potreby, ako je fotografovanie portrétov, prírody a produktov. Režim EFF so špeciálnym osvetlením, bleskom a ohňom simuluje príslušnú atmosféru.

 

4. Vhodný pre väčšinu filmových scén

Okrem mobilných zariadení sa videosvetlo COLBOR PL5 uplatní aj pri fotoaparátoch, videokamerách. Možno ho pripevniť na statívy a platformy pomocou 1/4" otvoru na skrutku v spodnej časti a držiaka studenej pätice. Široká kompatibilita je ideálna na rôzne príležitosti natáčania, ako je natáčanie videí na Youtube, natáčanie svadieb, natáčanie produktov, interview, vysielanie a ďalšie.

5.Získajte intuitívne parametre

Vo svojich kompaktných rozmeroch obsahuje aj obrazovku na zobrazenie parametrov. Na obrazovke sa prehľadne zobrazujú parametre, ako je životnosť batérie, aktuálny jas, teplota farieb. Používateľ by mohol zaznamenať predchádzajúce nastavenia a po pozastavení reprodukovať svetelný efekt.

Parametre

Parametre

Výrobca: SYNCO
Kategória: Svetlá na kameru