SSL Connex

S 50-ročnými skúsenosťami v oblasti definovania zvuku najlepších svetových hudobných umelcov, filmového a televízneho zvuku spoločnosť Solid State Logic predstavuje vysokokvalitný prenosný USB mikrofón SSL CONNEX na nahrávanie nástrojov, zvukov a vokálov, tvorbu obsahu a konferencie. SSL CONNEX je vybavený užitočnými funkciami a je navrhnutý tak, aby obohatil…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: 66.14 €
66.14 € s DPH 55.12 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

S 50-ročnými skúsenosťami v oblasti definovania zvuku najlepších svetových hudobných umelcov, filmového a televízneho zvuku spoločnosť Solid State Logic predstavuje vysokokvalitný prenosný USB mikrofón SSL CONNEX na nahrávanie nástrojov, zvukov a vokálov, tvorbu obsahu a konferencie. SSL CONNEX je vybavený užitočnými funkciami a je navrhnutý tak, aby obohatil váš digitálny život na cestách o niektoré technológie, na ktoré sa profesionáli spoliehajú už desaťročia.

Úžasný zvuk so štyrmi používateľskými režimami

SSL CONNEX zlepšuje kvalitu zvuku, či už nahrávate písanie, keď vás prepadne inšpirácia, naživo streamujete na svojom kanáli alebo chcete mať skvelý zvuk počas konferenčného hovoru alebo počúvania streamovanej hudby.

SSL CONNEX je vybavený pokročilou štvoricou mikrofónov so štyrmi špeciálne definovanými používateľskými režimami, vďaka ktorým budete znieť skvele v každom scenári. Všetky štyri režimy sú vybavené pokročilým nastavením pohlcujúceho nahrávania. To vám umožňuje prístup ku každému zo štyroch jednotlivých mikrofónových zdrojov na účely pohlcujúcich a priestorových nahrávok alebo vysielania.

Vytvárajte profesionálne nahrávky pomocou SSL CONNEX


Pozrite si, ako speváčka a skladateľka Beth Mendes a gitarista Joan Martorell nahrávajú vystúpenie skladby "Busy Mind" pomocou SSL CONNEX v nahrávacej miestnosti Delay Haus, ktorá sa nachádza v Londýne vo Veľkej Británii.

Navrhnutý s použitím prvotriednych komponentov v elegantnej prenosnej podobe. Vysokokvalitná, precízna štvorica mikrofónov SSL CONNEX znie ohromujúco, či už sa venujete kreativite pri najnovšom živom vysielaní, alebo jamujete s priateľmi.

SSL CONNEX je poháňaný sofistikovaným digitálnym spracovaním signálu (DSP) štúdiovej kvality, ktoré využíva kombináciu renomovaných algoritmov EQ a spracovania dynamiky spoločnosti SSL. Inteligentná redukcia dynamického šumu pracuje v harmónii so štvoricou mikrofónov a DSP sa stará o to, aby vaše vokály a nástroje zneli skvele. SSL CONNEX dokonca uľahčuje priestorové nahrávanie vďaka pokročilému režimu pohlcovania.

Parametre

Parametre

Výrobca: SSL
Kategória: Mikrofóny
  • Pozrieť všetko
  • SSL Connex

    ŠPECIÁLNA AKCIA
    S 50-ročnými skúsenosťami v oblasti definovania zvuku najlepších svetových hudobných
    66.14 €
    Na odoslanie 1 ks