SSL 2+ set slúchadiel a mikrofónu

Začnite nahrávať svoju prvú skladbu hneď po vybalení z krabice s balíkom Solid State Logic SSL 2+ Recording Pack, ktorý obsahuje audio/MIDI rozhranie SSL 2+ USB-C, veľkomembránový kardioidný kondenzátorový mikrofón SSL s tlmičom a káblom XLR na snímanie vokálov a nástrojov a uzavreté slúchadlá SSL na presné monitorovanie. Získate aj SSL Production…

Viac informácií

Zavolajte na 02 455 25 471 kvôli cene
Dostupnosť
Odošleme: 17. 07.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Začnite nahrávať svoju prvú skladbu hneď po vybalení z krabice s balíkom Solid State Logic SSL 2+ Recording Pack, ktorý obsahuje audio/MIDI rozhranie SSL 2+ USB-C, veľkomembránový kardioidný kondenzátorový mikrofón SSL s tlmičom a káblom XLR na snímanie vokálov a nástrojov a uzavreté slúchadlá SSL na presné monitorovanie. Získate aj SSL Production Pack, inšpiratívnu kolekciu softvéru s DAW Ableton Live 11 Lite, AAS Session Bundle, Melodyne Essential od spoločnosti Celemony, 1,5 GB samplov od Loopcloud, Native Instruments: Hybrid Keys & Komplete Start, AmpliTube 5 SE, vlastné pluginy SSL Vocalstrip 2 a Drumstrip a ďalšie.

Kompaktné a cenovo výhodné stolové audio/MIDI rozhranie SSL 2+ 2x4 USB poskytuje legendárny analógový charakter SSL, čistú konverziu a intuitívny pracovný postup v štýle konzoly na dosah pre producentov, domácich nahrávačov, hudobníkov a skladateľov s obmedzeným rozpočtom. Jeho dva mikrofónne predzosilňovače navrhnuté spoločnosťou SSL - prístupné cez kombinované vstupy XLR-1/4" - sa vyznačujú špičkovým ziskom, headroomom a špecifikáciami šumu na sledovanie mikrofónov, elektrických nástrojov alebo linkových signálov s mimoriadne čistou definíciou. Keď chcete na vstupe pridať nejaký charakter, jednoducho stlačte tlačidlo Legacy 4K na danom kanáli, čím pridáte vysokofrekvenčný boost a sladké harmonické skreslenie, ktoré sú inšpirované klasickými a slávnymi konzolami série 4000 použitými na nespočetných hitových nahrávkach

 

Oba vstupné kanály, ktoré sú usporiadané vertikálne ako veľkoformátový mixážny pult, poskytujú 5-segmentové LED meranie a voliteľné 48V fantómové napájanie na kanál. SSL 2+ je vybavený dvojicou monitorových výstupov a dvoma nezávislými vysokoprúdovými slúchadlovými výstupmi s vysokým dynamickým rozsahom, nezávislým ovládaním úrovne pomocou potenciometrov Alps a voliteľným mono/stereo monitorovým mixom. Okrem toho je vybavený štyrmi nesymetrickými výstupmi RCA - dva zrkadlia 1/4" monitorový výstup a dva slúžia na výstupy 3-4 - na smerovanie do externých reproboxov, zosilňovačov alebo efektových jednotiek. Využite vstupno-výstupné porty MIDI na zadnom paneli na pripojenie externých syntetizátorov a klávesových kontrolérov bez nutnosti integrovať samostatné rozhranie MIDI.

Rozloženie rozhrania odkazuje na klasické veľkoformátové analógové konzoly SSL a obsahuje výrazný ovládač monitorovej úrovne a menšie ovládacie prvky pre slúchadlový výstup a monitorový mix. Ovládač monitor mixu možno použiť na potlačenie prípadného oneskorenia pri nahrávaní s vysokou vyrovnávacou pamäťou v DAW tým, že monitor signál získa priamo zo vstupnej cesty. Alebo otočte gombík doprava, aby ste mohli zaviesť viac spätného signálu USB z počítača na jednoduché overdubovanie.

Mikrofónové predzosilňovače s vysokým ziskom
Oba mikrofónové predzosilňovače na zariadení SSL 2+ poskytujú až 62 dB zosilnenia, aby zabezpečili optimálne úrovne nahrávania pre váš obľúbený kondenzátorový mikrofón, štandardné dynamické mikrofóny, ako je napríklad Shure SM7B, a elektrické nástroje, ako je gitara a basgitara. Obsahujú dvojstupňovú konštrukciu s tranzistormi s nízkym šumom a obvodmi IC, ktoré poskytujú špičkový šumový výkon a dostatočný zisk.
Pásy kanálov konzolového typu
Každá vstupná sekcia ponúka prepínače pre fantómové napájanie +48 V a výber linkovej úrovne alebo Hi-Z vstupného signálu. Okrem toho na oboch kanáloch nájdete 5-segmentové LED meranie a ovládače zosilnenia.
Analógové vylepšenie tónu
Pod gombíkmi zosilnenia na oboch vstupných kanáloch si všimnite tlačidlo Legacy 4K. Táto funkcia vám pomôže oživiť nudný, nevýrazný zvuk počas jeho nahrávania, a to pridaním jemného harmonického skreslenia a vysokofrekvenčného zosilnenia. V oboch prípadoch ide o analógové procesy, ktoré vychádzajú zo zvuku legendárnych a klasických konzol SSL radu 4000, preto aj názov 4K.
Duálne výstupy pre slúchadlá a výstupy pre monitor
Na zadnom paneli SSL 2+ sú prezentované 1/4" konektory pre stereo monitorovacie výstupy a duálne vysokoprúdové slúchadlové výstupy NJM. Na nezávislé ovládanie hlasitosti reproduktorov a dvoch sád slúchadiel sú k dispozícii samostatné vysokokvalitné potenciometre. Druhý slúchadlový výstup môže byť napájaný z hlavného mixu alebo z výstupov 3-4, čo je ideálne na vytváranie rôznych cue mixov pre viacerých umelcov.

K dispozícii sú štyri nesymetrické výstupy RCA - dva odrážajú 1/4" monitorovacie výstupy a dva slúžia výstupom 3-4 - na smerovanie do externých cue zosilňovačov alebo efektových jednotiek.
Pristine prevodníky
SSL 2+ je vybavený rovnakými prevodníkmi AKM AD/DA ako uznávané produkty SSL Alpha-Link I/O a ponúka nedotknuteľnú konverziu s frekvenciou až 24 bitov / 192 kHz. Nahrávajte a mixujte bez obáv s vedomím, že rozhranie zachytáva a reprodukuje vaše stopy bez kompromisov.
MIDI I/O
SSL 2+ sa hladko integruje so zariadeniami pre beatmakerov. Využite porty MIDI I/O na zadnom paneli na pripojenie externého syntetizátora a klávesového kontroléra bez nutnosti integrovať samostatné rozhranie MIDI.
Vysokokvalitné komponenty
SSL 2+ je osadený vysokokvalitnými konektormi Neutrik a potenciometrami Alps; všetky gombíky a prepínače pripomínajú ikonické konzoly SSL.
Pripojenie USB-C alebo USB-A Host
Keďže je SSL 2+ napájaný cez USB, nemusíte sa zaoberať napájacími káblami, sieťovými adaptérmi ani batériami. Je vybavený konektorom USB-C a obsahuje káble USB-C a USB-C na USB-A na prepojenie s počítačom Mac/Windows.
Výrobné balenie SSL
  • Ableton Live 11 Lite: svieži a jednoduchý spôsob písania, nahrávania a produkcie vlastných skladieb a skvelý na živé vystúpenia.
  • Zásuvné moduly SSL Vocalstrip 2 a Drumstrip a 3-mesačná skúšobná verzia všetkých zásuvných modulov SSL Complete
  • Native Instruments Hybrid Keys a Komplete Start: viac ako 2000 zvukov v štúdiovej kvalite, 16 syntetizátorov a prehrávačov samplov, ako aj komplexný výber efektov, slučiek a ďalších funkcií
  • Arcade by Output: 3-mesačný prístup k jedinečnému typu syntetizátora s 50 000 slučkami a samplami
  • Antares Auto-Tune Unlimited: 3-mesačný prístup k dokonalému balíku na produkciu vokálov a priemyselnému štandardu na profesionálne ladenie vokálov
  • AmpliTube 5 SE: celý signálový reťazec na spracovanie gitary s výberom stompov, zosilňovačov, kabín, reproduktorov, mikrofónov, miestností a FX racku, všetko v jednom rozhraní
  • AAS Session Bundle: s pluginmi Ultra Analogue Synth, Strum Session a Lounge Lizard Session
  • Melodyne Essential od spoločnosti Celemony: voľba profesionálov na korekciu výšky tónu nahrávok a samplov - vylaďte vokály, nástroje a ďalšie nástroje pre dokonalé výšky tónu pri vystúpeniach
  • SoundID Reference od Sonarworks: trojmesačný prístup k softvéru na kalibráciu reproduktorov a slúchadiel
  • 1.5 GB kurátorovaných samplov a slučiek zo služby Loopcloud
Parametre

Parametre

Výrobca: SSL
Kategória: Audio rozhrania