SSL 12

SSL 12 je 12-vstupové/8-vstupové zvukové rozhranie napájané zbernicou USB, ktoré vám umožní dostať do počítača a z počítača zvuk v štúdiovej kvalite s minimom starostí a maximálnou kreativitou. Na základe úspechu SSL 2 a SSL 2+ vám SSL 12 ponúka viac. Viac vstupov/výstupov, viac výkonu a viac všestrannosti. SSL 12 je plne integrovaný so softvérom SSL 360°:…

Viac informácií

434.38 € s DPH 361.98 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

SSL 12 je 12-vstupové/8-vstupové zvukové rozhranie napájané zbernicou USB, ktoré vám umožní dostať do počítača a z počítača zvuk v štúdiovej kvalite s minimom starostí a maximálnou kreativitou. Na základe úspechu SSL 2 a SSL 2+ vám SSL 12 ponúka viac. Viac vstupov/výstupov, viac výkonu a viac všestrannosti. SSL 12 je plne integrovaný so softvérom SSL 360°: Vaša riadiaca miestnosť SSL. Tu môžete priradiť ovládacie prvky monitora, vytvoriť viacero nezávislých mixov pre slúchadlá, vybrať si zdroj Loopback, prispôsobiť 3 používateľské tlačidlá na prednom paneli a mnoho ďalšieho. SSL 12 predstavuje kombináciu profesionálnych funkcií a pracovného postupu, akú ste doteraz v prenosnom stolnom rozhraní nevideli.

Veľké štúdiové funkcie, malá plocha
Všetko, čo potrebujete, a ešte viac, z vášho prenosného štúdia


SSL 12 je vybavený mimoriadnym množstvom profesionálnych štúdiových funkcií, ktoré sú zvyčajne vyhradené pre špičkové rackové rozhrania.

Nahrávanie

Pri sledovaní si konektivita ADAT spolu s vstavaným mikrofónom pre spätný hovor a neuveriteľne výkonným softvérovým cue mixérom (ktorý umožňuje vytvoriť až 4 nezávislé mixy pre účinkujúcich s takmer nulovou latenciou) poradí aj s tými najnáročnejšími nahrávacími reláciami.

Mix

Pri mixovaní máte vďaka alternatívnemu prepínaniu monitorov a priraditeľným funkciám riadiacej miestnosti na prednom paneli všetko, čo potrebujete, na dosah ruky.

Produkujte

Pri produkcii vás USB Loopback, MIDI I/O a výstupy s jednosmerným prúdom na CV ovládanie syntetizátorov vybavia serióznou sadou nástrojov na udržiavanie kreativity. Aby toho nebolo málo, stále sa rozširujúci balík SSL Production Pack (s výberom nevyhnutných virtuálnych nástrojov, plug-inov, samplov a DAW) vám pomôže oživiť vašu produkciu.


Úplná kontrola z SSL 360° - Váš riadiaci priestor SSL

SSL 360° je hostiteľom softvérového mixéra SSL 12, kde môžete nastaviť mixáž slúchadiel s nízkou latenciou, vybrať zdroj Loopback a prispôsobiť používateľsky priraditeľné tlačidlá na prednom paneli SSL 12 prostredníctvom výkonného, ale intuitívneho mixéra v štýle konzoly na obrazovke.Jednoduché nastavenie viacerých mixov pre slúchadlá s takmer nulovou latenciou

SSL 12 poskytuje intuitívny mixér v štýle virtuálneho pultu na voľbu slúchadlových mixov. Vďaka nezávislým ovládacím prvkom panorámy, úrovne a stlmenia, ktoré sú k dispozícii pre každý send, máte mixér SSL 12 plne pod kontrolou.

Konfigurujte výstupy HP A a HP B tak, ako potrebujete

Vyberte si z 3 rôznych režimov prevádzky slúchadlových výstupov, ktoré najlepšie vyhovujú vašim slúchadlám - štandardný, vysoká citlivosť alebo vysoká impedancia. Alebo si môžete zvoliť zmenu účelu každého výstupu HP na vyvážený/nevyvážený mono výstup, ak potrebujete ďalšie výstupy linkovej úrovne zo SSL 12.

Prispôsobte si 3 užívateľsky priraditeľné tlačidlá na prednom paneli

3 prepínače na prednom paneli sú predpriradené k funkciám CUT pre monitory, prepínanie reproduktorov ALT a zapínanie/vypínanie mikrofónu TALKBACK, ale môžete sa rozhodnúť zmeniť tieto tlačidlá na ktorúkoľvek z nasledujúcich funkcií podľa svojich potrieb - DIM, CUT, MONO SUM, ALT, INVERT PHASE LEFT, TALKBACK.


SSL Production Pack ZDARMA s audio rozhraním SSL 12Už desaťročia pomáhame svetovým umelcom, producentom a inžinierom vytvárať skvelú hudbu a zvuk. Je veľmi dôležité mať pre túto prácu tie správne nástroje, preto sme nadviazali spoluprácu s niektorými kľúčovými značkami v tomto odvetví a ponúkame vám balík SSL Production Pack, ktorý je k vášmu zvukovému rozhraniu SSL 12 dodávaný zadarmo .

Obsahuje výber nevyhnutných virtuálnych nástrojov, plug-inov, samplov a DAW, nechajte svoju kreativitu zažiariť a oživte svoju produkciu s balíkom SSL Production Pack.

Parametre

Parametre

Výrobca: SSL
Kategória: Mixpulty