Sprig Cable Management Device for 1/4"-20 Threaded Holes (6-Pack, Orange)

Oranžové zariadenie Sprig Cable Management Device, ktoré sa ponúka v balení po 6 kusoch, predstavuje pre filmárov a zvukárov rýchle, pohodlné a jednoduché riešenie na udržiavanie poriadku v káblových vedeniach na ich filmových zariadeniach a kamerových súpravách. Rýchlym otočením ho možno v rýchlosti nainštalovať do otvoru so závitom 1/4"-20 alebo z neho odstrániť.…

Viac informácií

21.78 € s DPH 18.15 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 03. 04.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Oranžové zariadenie Sprig Cable Management Device, ktoré sa ponúka v balení po 6 kusoch, predstavuje pre filmárov a zvukárov rýchle, pohodlné a jednoduché riešenie na udržiavanie poriadku v káblových vedeniach na ich filmových zariadeniach a kamerových súpravách. Rýchlym otočením ho možno v rýchlosti nainštalovať do otvoru so závitom 1/4"-20 alebo z neho odstrániť. Keďže je vyrobený z odolného vstrekovaného materiálu, vydrží aj náročné podmienky života na mieste.

Kľúčové vlastnosti:

Sprig umožňuje pohodlnejšie usporiadanie káblov pozdĺž povrchov vášho kinematografického zariadenia. Jeho patentovaná konštrukcia je vybavená flexibilným závitom na bleskovú inštaláciu, vďaka ktorej budete stíhať aj tie najrýchlejšie plány.
Keďže modely Sprig, funkčnosť skrutky 1/4"-20, stačí otočenie zápästia na dosiahnutie pevného uchytenia alebo uvoľnenie na odstránenie. Ponáhľate sa? Pokračujte a uvoľnite pevným potiahnutím. Pevný a pružný Sprig to zvládne.
Sprig je vstrekovaný z pevného a pružného materiálu, aby sa vytvoril káblový hák, ktorý prežije na scéne a nepraskne pod tlakom.

Parametre

Parametre

Výrobca: SPRIG
Kategória: Rôzne