Sprig Cable Management Device for 1/4"-20 Threaded Holes (6-Pack, Glow in the Dark)

Zariadenie na správu káblov Sprig, ktoré sa ponúka v balení 6 kusov, predstavuje pre filmárov a zvukárov rýchle, pohodlné a jednoduché riešenie na udržiavanie poriadku v káblových vedeniach na ich filmových zariadeniach a kamerových súpravách. Rýchlym otočením ho možno v rýchlosti nainštalovať do otvoru so závitom 1/4"-20 alebo z neho odstrániť. Keďže je vyrobený…

Viac informácií

21.78 € s DPH 18.15 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 31. 03.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Kód tovaru:
S6PK-1420-GLO
Pridať do porovnania História cien
Popis produktu

Popis produktu

Zariadenie na správu káblov Sprig, ktoré sa ponúka v balení 6 kusov, predstavuje pre filmárov a zvukárov rýchle, pohodlné a jednoduché riešenie na udržiavanie poriadku v káblových vedeniach na ich filmových zariadeniach a kamerových súpravách. Rýchlym otočením ho možno v rýchlosti nainštalovať do otvoru so závitom 1/4"-20 alebo z neho odstrániť. Keďže je vyrobený z odolného vstrekovaného materiálu, vydrží aj náročné podmienky života na mieste.

Kľúčové vlastnosti:

Sprig umožňuje pohodlnejšie usporiadanie káblov pozdĺž povrchov vášho kinematografického zariadenia. Jeho patentovaná konštrukcia je vybavená flexibilným závitom na bleskovú inštaláciu, vďaka ktorej budete držať krok aj s tými najnáročnejšími plánmi.
Keďže modely Sprig, funkčnosť skrutky 1/4"-20, stačí otočenie zápästia na dosiahnutie pevného uchytenia alebo uvoľnenie na odstránenie. Ponáhľate sa? Pokračujte a uvoľnite pevným potiahnutím. Pevný a pružný Sprig to zvládne.
Sprig je vstrekovaný z pevného a pružného materiálu, aby sa vytvoril káblový hák, ktorý prežije na scéne a nepraskne pod tlakom.

Parametre

Parametre

Výrobca: SPRIG
Kategória: Rôzne