SPRIG Modré veľké zariadenie na vedenie káblov pre otvory so závitom 3/8"-16 (3 balenia)

Toto modré zariadenie na správu káblov Big Sprig (balenie 3 ks) predstavuje pre filmárov a zvukárov rýchle, pohodlné a jednoduché riešenie na udržiavanie poriadku v káblových vedeniach na ich filmových zariadeniach a kamerových súpravách. Rýchlym otočením ho možno ľahko nainštalovať do otvoru so závitom 3/8"-16 alebo z neho odstrániť. Je vyrobený z odolného…

Viac informácií

19.9 € s DPH 16.58 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 04.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Toto modré zariadenie na správu káblov Big Sprig (balenie 3 ks) predstavuje pre filmárov a zvukárov rýchle, pohodlné a jednoduché riešenie na udržiavanie poriadku v káblových vedeniach na ich filmových zariadeniach a kamerových súpravách. Rýchlym otočením ho možno ľahko nainštalovať do otvoru so závitom 3/8"-16 alebo z neho odstrániť. Je vyrobený z odolného vstrekovaného materiálu, takže vydrží náročné podmienky života na mieste natáčania.

Kľúčové vlastnosti:

Big Sprig umožňuje pohodlnejšie usporiadať káble pozdĺž povrchov vášho kinematografického zariadenia. Jeho patentovaná konštrukcia je vybavená pružným závitom na bleskovú inštaláciu, ktorá vám umožní držať krok aj s tými najzamotanejšími plánmi.
Keďže Big Sprig modeluje funkčnosť skrutky 3/8"-16, na dosiahnutie pevného uchytenia alebo uvoľnenie na odstránenie stačí len pootočiť zápästím. Ponáhľate sa? Pokračujte a uvoľnite pevným potiahnutím.
Sprig je vstrekovaný z pevného a pružného materiálu, aby sa vytvoril káblový háčik, ktorý prežije na scéne a nepraskne pod tlakom. Priemer otvoru na kábel je 0,53".

Parametre

Parametre

Výrobca: SPRIG
Kategória: Rôzne