Hollyland Solidcom C1 Pro - 4S-DH (4x náhlavná súprava s dvojitým uchom)

Séria "C1 Pro" obľúbeného bezdrôtového interkomu Solidcom C1 okrem drobných kozmetických zmien pridáva technológiu na zníženie okolitého hluku (približne o 20 dB) pomocou dvoch mikrofónov (štandardný smerový mikrofón je doplnený všesmerovým mikrofónom v slúchadle, ktorý sa používa na detekciu okolitého hluku), ako aj nové tlačidlo stlmenia…

Viac informácií

1 529 € s DPH 1 274.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Séria "C1 Pro" obľúbeného bezdrôtového interkomu Solidcom C1 okrem drobných kozmetických zmien pridáva technológiu na zníženie okolitého hluku (približne o 20 dB) pomocou dvoch mikrofónov (štandardný smerový mikrofón je doplnený všesmerovým mikrofónom v slúchadle, ktorý sa používa na detekciu okolitého hluku), ako aj nové tlačidlo stlmenia pre komunikáciu Push-to-Talk. Rad Solidcom C1 Pro je spätne kompatibilný s produktmi C1, takže ho možno kombinovať s pôvodnými náhlavnými súpravami a základňovými stanicami. Variant súpravy Pro-4S s náušníkmi na oboch stranách náhlavnej súpravy.

Hollyland Solidcom C1 Pro je plne duplexný bezdrôtový interkom pracujúci v pásme 1,9 GHz (DECT 6.0) s dosahom až 350 m (priama viditeľnosť). Vďaka integrácii všetkých komponentov do náhlavnej súpravy ponúka maximálne pohodlie a jednoduchú prenosnosť bez ďalších opaskových balíkov alebo základňových staníc. Náhlavná súprava váži približne 170 g a dodáva sa s náhradnou batériou na nepretržitú prevádzku bez výpadkov. Interkom Solidcom C1 Pro ponúka prenos zvuku vo frekvenčnom rozsahu 150 Hz - 7 kHz, technológiu AEC (Acoustic Echo Cancellation), smerový mikrofón na potlačenie okolitého hluku, prídavný všesmerový mikrofón na detekciu okolitého hluku a potlačenie hluku prostredia (ENC; možno deaktivovať), prevádzku Push-to-Talk, šifrovanie prenosu atď. Dodáva sa v niekoľkých variantoch ako súprava pre dvoj- až šesťčlenné tímy.

Parametre

Parametre

Výrobca: Hollyland
Kategória: Interkom/Tally