SmallRig Super Clamp s dvojitými svorkami v tvare kraba 4103

SmallRig Super Clamp s dvojitými svorkami v tvare kraba 4103 je vyrobený z hliníkovej zliatiny leteckej kvality a nehrdzavejúcej ocele, eloxovaný a vyrezávaný CNC procesom na zvýšenie robustnosti a odolnosti. Má kostrovú konštrukciu a žraločiu svorku so silnejšou upínacou silou, ako aj široko kompatibilné závitové otvory 3/8"-16 a polohovacie otvory ARRI …

Viac informácií

46.52 € s DPH 38.77 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 03. 04.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks, Budapest 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

SmallRig Super Clamp s dvojitými svorkami v tvare kraba 4103 je vyrobený z hliníkovej zliatiny leteckej kvality a nehrdzavejúcej ocele, eloxovaný a vyrezávaný CNC procesom na zvýšenie robustnosti a odolnosti. Má kostrovú konštrukciu a žraločiu svorku so silnejšou upínacou silou, ako aj široko kompatibilné závitové otvory 3/8"-16 a polohovacie otvory ARRI 3/8"-16.

Svorka, ktorá podporuje tyč s minimálnym priemerom 14 mm a povrchom s maximálnou hrúbkou 65 mm, dokáže rýchlo pripevniť dáždniky, selfie tyče, mikrofóny atď. na okrúhle rúry, stoly, riadidlá, tyče statívov a zábradlia. Zabudované vankúšiky poskytujú ochranu a stabilitu upínania. Magické rameno s guľovou hlavou sa skladá z dvoch guľových hláv a svorky s guľovou hlavou. Protišmykové závity pomáhajú 360-stupňovému nastaveniu guľových hláv, ktoré sa ľahko zafixujú, a jednodielny spoj zabezpečuje guľovú hlavu k svorke, aby sa zabránilo jej odpojeniu. Táto položka dobre funguje so súpravou flexibilného statívu Vlog VK-19 (čierna) 3904.

1. Vyrobené zo zliatiny hliníka leteckej kvality a nehrdzavejúcej ocele, pevné a odolné.
2. Nosnosť < 3,5 kg, vhodný pre väčšinu fotografického príslušenstva.
3. Rozsah upínania 14 - 65 mm, s protišmykovými podložkami zaisťujúcimi bezpečnosť a stabilitu.
4. Široká kompatibilita: závitové otvory 3/8"-16 a polohovacie otvory ARRI 3/8"-16.

Poznámka:
1
. Nedemontujte pôvodnú nastavovaciu skrutku, inak môže dôjsť k vychýleniu pôvodnej guľovej hlavy.
2. Prosím, nedemontujte pôvodnú nastavovaciu skrutku na výmenu pôvodnej guľovej hlavy, inak to môže viesť k poruche závitu.

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Komponenty pre Rigy