SmallRig Statív CT-20 z hliníkovej zliatiny 3474C

2-v-1 TRIPOD A MONOPOD: Hliníkový statív možno ľahko premeniť na monopod alebo vychádzkovú palicu, je to dobrý spoločník na turistiku alebo cestovanie. A stredovú tyč možno obrátiť, čo umožňuje fotografovanie pod nízkym uhlom a makrofotografiu. 4-sekčné stĺpikové nohy s 3 rýchloupínacími flip-lockmi umožňujú nastaviť pracovnú výšku od 18,5" do 78,7" v priebehu…

Viac informácií

94.3 € s DPH 78.58 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 04.
Na odoslanie 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu OBSAH BALENIA

Popis produktu

2-v-1 TRIPOD A MONOPOD: Hliníkový statív možno ľahko premeniť na monopod alebo vychádzkovú palicu, je to dobrý spoločník na turistiku alebo cestovanie. A stredovú tyč možno obrátiť, čo umožňuje fotografovanie pod nízkym uhlom a makrofotografiu. 4-sekčné stĺpikové nohy s 3 rýchloupínacími flip-lockmi umožňujú nastaviť pracovnú výšku od 18,5" do 78,7" v priebehu niekoľkých sekúnd. 19.zložený 6" rozmer sa ľahko prenáša kamkoľvek na fotografovanie v exteriéri.

36MM 360° ODSTRAŇOVATEĽNÁ KULOVÁ HLAVA: V porovnaní s inými guľovými hlavami s priemerom menším ako 36 mm (napríklad 28 mm, 22 mm) môžu 36 mm hlavy poskytovať lepšiu stabilitu. Špeciálne navrhnutá 36 mm kovová guľová hlava sa môže otáčať o 360°, čo vám umožňuje fotografovať v ľubovoľnom uhle horizontálne aj vertikálne. A guľová hlava statívu je odnímateľná, vďaka konštrukcii s dvojhlavou skrutkou na hornej časti statívu je panoramatický statív kompatibilný s guľovou hlavou 1/4"-20 a závitovými otvormi alebo fluidnou hlavou.
maximálne zaťaženie 15 kg: Statív pre digitálne zrkadlovky ponúka vysokú úroveň stability s použitím hliníkovej zliatiny horčíka na skvelej kvalitatívnej úrovni. Vydrží až 33 libier (15 kg). Môžete sa sústrediť na kompozíciu a pripraviť sa na fotografovanie alebo nakrúcanie videa bez obáv, že by sa vám mohla roztriasť ruka. Hmotnosť statívu je 3,46 kg a ľahký statív sa dodáva s taškou na prenášanie, statív si môžete ľahko vziať kamkoľvek chcete ísť.
INOVÁCIA A BALENIE OBSAHUJE: Na rozdiel od iných statívov má tento statív na držiaku pridané tri 1/4" závitové otvory, ktoré môžu vyhovovať potrebám externých magických ramien, mobilných telefónov, monitorov atď.

OBSAH BALENIA


1x statív
1x držiak na smartfón
1x taška na prenášanie
3x imbus kľúč
1x manuál
3x skrutka na nožičku z nehrdzavejúcej ocele
2x rýchloupínacia doštička(jedna je umiestnená na statíve, druhá je v prenosnej taške).

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Statívy

Hlavné parametre

Zatiaženie statívu15kg
Nosnosť15kg