SmallRig Rosette Arm rameno (11") 3959

Rameno SmallRig Rosette (11") 3959, vyrobené z leteckého hliníka a nehrdzavejúcej ocele, je na oboch koncoch vybavené skrutkami 1/4"-20 a rozťahovacími kolíkmi na bezpečné pripevnenie príslušenstva, najmä s otvormi proti pretáčaniu, ako sú monitory, LED svetlá, mikrofóny, mobilné telefóny, iPady, akčné kamery atď. Skrutka s palcom pomáha uzamknúť príslušenstvo…

Viac informácií

44.8 € s DPH 37.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks, Budapest 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Rameno SmallRig Rosette (11") 3959, vyrobené z leteckého hliníka a nehrdzavejúcej ocele, je na oboch koncoch vybavené skrutkami 1/4"-20 a rozťahovacími kolíkmi na bezpečné pripevnenie príslušenstva, najmä s otvormi proti pretáčaniu, ako sú monitory, LED svetlá, mikrofóny, mobilné telefóny, iPady, akčné kamery atď. Skrutka s palcom pomáha uzamknúť príslušenstvo a má otvory pre šesťhranný kľúč na ďalšie dotiahnutie; a guľové hlavy, ktoré sú nastaviteľné v rozsahu 360 stupňov, sú vybavené špirálovým vzorom, ktorý zvyšuje trenie a znesie až 3 kg záťaže.

Na rozetovom kĺbe z nehrdzavejúcej ocele sa nachádza pružina na ľahšie nastavenie uhla. Ergonomicky navrhnutá páka proti vypnutiu so zabudovaným axiálnym guľôčkovým ložiskom je hladká a pohodlná a v sekunde rýchlo uzamkne rameno a guľové hlavy. Toto rozetové rameno je opracované CNC pre väčšiu robustnosť a odolnosť a je tiež vybavené podložkami na oboch úchytoch príslušenstva, ktoré zabraňujú poškriabaniu.

1. skrutky 1/4"-20 s polohovacími kolíkmi ARRI proti pretáčaniu zaisťujú bezpečnosť príslušenstva.
2. Novo navrhnuté guľové hlavy zvyšujú trenie a znesú zaťaženie až 3 kg.
3. Nová aretačná štruktúra na rozetovom kĺbe pre plynulejšie nastavenie uhla;
4. Vyrobené z pevnej a odolnej hliníkovej zliatiny leteckej triedy a nehrdzavejúcej ocele.

Poznámka : Nosnosť 3 kg.

OBSAH BALENIA


1
x rameno rozety
1 x šesťhranný kľúč

ŠPECIFIKÁCIE


279 x 60 x 32 mm
Rozmery balenia: 182 x 103 x 42 mm
Hmotnosť výrobku: 330g±5g
Hmotnosť balenia: 666g±5g
Materiál(y): hliníková zliatina, nehrdzavejúca oceľ, silikón

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Magic arm - ramená