SmallRig Mobile Video Kit (Dual Handheld) for iPhone 15 Pro Max 4392

Súprava SmallRig Mobile Video Kit (Dual Handheld) pre iPhone 15 Pro Max 4392 obsahuje dve rukoväte na zabezpečenie stabilného natáčania videa a vlogovania; bezdrôtové ovládanie umožňuje natáčanie "jedným kliknutím". Klietka má viacero otvorov so závitom 1/4"-20 a studené pätky na pripevnenie rukoväte, statívu, mikrofónu, LED videosvetla atď. Všetky sú vybavené…

Viac informácií

121.01 € s DPH 100.84 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 4 ks
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE OBSAH BALENIA

Popis produktu

Súprava SmallRig Mobile Video Kit (Dual Handheld) pre iPhone 15 Pro Max 4392 obsahuje dve rukoväte na zabezpečenie stabilného natáčania videa a vlogovania; bezdrôtové ovládanie umožňuje natáčanie "jedným kliknutím". Klietka má viacero otvorov so závitom 1/4"-20 a studené pätky na pripevnenie rukoväte, statívu, mikrofónu, LED videosvetla atď. Všetky sú vybavené novým ekosystémom SmallRig Quick Release na jednoduché a okamžité prepínanie medzi snímaním v horizontálnej a vertikálnej orientácii. Celokovová plná klietka podporuje aj také objektívy, ako sú objektívy s bajonetom M alebo po výmene backplate objektívy so závitom 17 mm / 37 mm, objektívy Moment série T. Je jemne vydlabaná, aby umožnila plný prístup k tlačidlám, portom, radaru a ultraširokouhlému objektívu iPhonu a k bezdrôtovej nabíjačke MagSafe, pričom zabudované podložky zabraňujú prípadným nárazom a poškriabaniu.

1. Špecializovaná obojručná video súprava pre iPhone 15 Pro Max: dve bočné rukoväte na stabilnejšie natáčanie videa; bezdrôtová ovládacia rukoväť umožňuje natáčanie "jedným kliknutím".
2. Rozmanité úchyty na príslušenstvo pre mikrofón, LED video svetlo, rukoväť, statív, popruh na ruku atď.
3. Úplne nová rýchloupínacia konštrukcia SmallRig na jednoduché a okamžité prepínanie medzi horizontálnou a vertikálnou orientáciou.
4. Podporuje také objektívy, ako je objektív s bajonetom M alebo po výmene zadnej dosky objektív so závitom 17 mm / 37 mm, objektív Moment série T.
5. Zachováva prístup ku všetkým tlačidlám, portom, radaru a ultraširokouhlému objektívu; plne kompatibilný s bezdrôtovou nabíjačkou MagSafe.
6. Celokovová plná klietka: zabudované podložky zabraňujú nárazom a poškriabaniu.

Poznámka: Rukoväte podporujú iba rýchloupínacie klietky pre mobilné telefóny série SmallRig. Pri pripájaní alebo odpájaní súpravy buďte opatrní, aby ste si nepoškriabali telefón. Vhodné pre objektívy s bajonetom M alebo iné objektívy s podobným bajonetom; pre objektívy so závitom 17 mm / 37 mm alebo objektívy série T vymeňte zadnú dosku alebo si pripravte adaptér. Najprv si prosím odložte prípadné puzdro telefónu. Uchovávajte ho mimo dosahu silných kyselín.

Kompatibilita s iPhone 15 Pro Max

OBSAH BALENIA

Klietka x 1
Bezdrôtová rýchloupínacia bočná rukoväť 4402 x 1
Rýchloupínacia bočná rukoväť 4403 x 1
Náhradná skrutka x 3
Používateľská príručka pre bočnú rukoväť x 1
Návod na použitie pre klietku x 1

ŠPECIFIKÁCIE

Product Dimensions:
Rukoväť: 120.6*31,7*30,79 mm
Klietka: 176,6*95,5*17,1 mm
Rozmery balenia: 187*203*39mm
Hmotnosť výrobku: 436 g ± 5 g
Hmotnosť balenia: 576g±10g
Materiál(y): hliníková zliatina, silikón, plast

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Rigy pre mobily
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Príslušenstvo pre: Apple iPhone 15 Pro Max (1)

SmallRig Universal M-Mount to 37mm Threaded Lens Adapter Ring 4395

  • Novinka
Krúžok SmallRig Universal M-Mount to 37mm Threaded Lens Adapter Ring 4395 podporuje
bez DPH 9.99 €
11.99 €
Detail
VHODNÉ PRE (1)