SmallRig Mobile Video Cage pre iPhone 14 Pro 4075

SmallRig Mobile Video Cage pre iPhone 14 Pro 4075 je multifunkčná špeciálna klietka navrhnutá pre iPhone 14 Pro na profesionálnu videografiu, živé vysielanie a vlogovanie. Kompaktná, do tvaru priliehajúca klietka váži len 85 g a je vybavená otvormi so závitom 1/4"-20 proti skrúteniu a úchytmi na studenú päticu, ktoré podporujú príslušenstvo, ako je bočná rukoväť,…

Viac informácií

53.78 € s DPH 44.82 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 03. 04.
Na odoslanie 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

SmallRig Mobile Video Cage pre iPhone 14 Pro 4075 je multifunkčná špeciálna klietka navrhnutá pre iPhone 14 Pro na profesionálnu videografiu, živé vysielanie a vlogovanie. Kompaktná, do tvaru priliehajúca klietka váži len 85 g a je vybavená otvormi so závitom 1/4"-20 proti skrúteniu a úchytmi na studenú päticu, ktoré podporujú príslušenstvo, ako je bočná rukoväť, statív, mikrofón, svetlo LED, ako aj popruh na ruku atď. Jeho zadný kryt objektívu je vymeniteľný a kompatibilný s objektívmi s bajonetom M alebo 17 mm závitom pre lepšiu kvalitu obrazu. Dutý dizajn neblokuje tlačidlá ani porty iPhonu a umožňuje používať radar, ultraširokouhlé objektívy a bezdrôtové nabíjanie. Vďaka konštrukcii s rýchlym uzamknutím sa klietka ľahšie skladá a rozkladá, je bezpečnejšia a stabilnejšia a po uzamknutí nevyskočí v dôsledku náhodného dotyku. Kovovo vyrobená plná klietka spolu so zabudovanými podložkami chráni smartfón a zabraňuje vibráciám a poškriabaniu. Klietka umožňuje horizontálne aj vertikálne snímanie.

1. Špeciálna klietka pre iPhone 14 Pro, kompaktná a ľahká.
2. Dodáva sa s viacerými montážnymi otvormi na podporu mikrofónu, úchytmi na LED svetlo, statívom, remienkom na ruku atď.
3. Umožňuje pripevnenie objektívov so závitom M alebo 17 mm výmenou zadnej dosky.
4. Zachováva prístup k tlačidlám a portom iPhonu a umožňuje používanie radarových a ultraširokouhlých objektívov a je plne kompatibilný s oficiálnymi bezdrôtovými nabíjacími zariadeniami Apple.
5. Konštrukcia s rýchlym uzamknutím uľahčuje používanie.
6. Kovová plná klietka a zabudované podložky chránia smartfón a zabraňujú vibráciám a poškriabaniu.

Upozornenie : Používajte ju opatrne, aby ste zabránili poškriabaniu; kompatibilná s objektívmi s bajonetom M a inými podobnými objektívmi; na nasadenie objektívu so 17 mm závitom je potrebné vymeniť zadný kryt objektívu; nie je kompatibilná s telefónom iPhone 14 Pro s puzdrom; uchovávajte ju mimo dosahu silných kyselín

Práca s
iPhone 14 Pro

Zoznam balenia
1
x klietka
3 x náhradná skrutka


163.6 x 87,85 x 16,6 mm
Hmotnosť produktu: 85g±1g
Materiál(y): hliníková zliatina, silikón

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Rigy pre mobily
K tomuto produktuApple iPhone 14 Pro
PRÍSLUŠENSTVO (2)

Audio

Rode VideoMicro II

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 87.09 € 104.51 €

Príslušenstvo, klietky tašky, karty

  • Novinka

SmallRig 17 mm závitová zadná doska objektívu pre iPhone 14 Pro Cage 4080

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 10.33 € 12.4 €