SmallRig Mobile Video Cage Kit (Single Handheld) for iPhone 14 Pro Max 4099

SmallRig Mobile Video Cage Kit (Single Handheld) pre iPhone 14 Pro Max 4099 je dokonalá videokamera pre mobilné telefóny na vlogovanie, mobilné natáčanie filmov, reklamy atď. Súprava sa dodáva s klietkou špeciálne navrhnutou pre iPhone 14 Pro Max a bočnou rukoväťou na bezdrôtové ovládanie pre stabilnejšie a pohodlnejšie natáčanie…

Viac informácií

90.93 € s DPH 75.78 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 25. 09.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks, Budapest 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

SmallRig Mobile Video Cage Kit (Single Handheld) pre iPhone 14 Pro Max 4099 je dokonalá videokamera pre mobilné telefóny na vlogovanie, mobilné natáčanie filmov, reklamy atď. Súprava sa dodáva s klietkou špeciálne navrhnutou pre iPhone 14 Pro Max a bočnou rukoväťou na bezdrôtové ovládanie pre stabilnejšie a pohodlnejšie natáčanie telefónom. Klietka je vybavená otvormi so závitom 1/4"-20 proti skrúteniu a úchytmi na studenú päticu, ktoré podporujú príslušenstvo ako statív, mikrofón a svetlo LED atď. Podporuje objektívy s bajonetom M alebo 17 mm závitom výmenou zadnej dosky. Vďaka dutej konštrukcii umožňuje prístup k tlačidlám, portom, radaru a ultraširokouhlému objektívu iPhone. Nová konštrukcia zväčšuje holú plochu zadnej strany a je plne kompatibilná s oficiálnymi zariadeniami Apple na bezdrôtové nabíjanie. Kovová plná klietka so zabudovanými podložkami zabraňuje poškriabaniu, znižuje vibrácie. Klietka umožňuje horizontálne aj vertikálne snímanie.

1. Bočná rukoväť bezdrôtového ovládania je špeciálne navrhnutá pre iPhone 14ProMax na mobilné natáčanie filmov, vlogov, reklám atď. a podporuje pohodlné a efektívne natáčanie.
2. Dodáva sa s viacerými montážnymi otvormi na podporu mikrofónu, LED svetla, rukovätí, statívu a popruhu na ruku.
3. Umožňuje pripojiť objektívy s bajonetom M alebo 17 mm závitom výmenou zadnej dosky.
4. Zachováva prístup k tlačidlám, portom, radaru a ultraširokouhlému objektívu iPhonu a je plne kompatibilný s oficiálnymi bezdrôtovými nabíjacími zariadeniami Apple.
5. Kovová plná klietka so zabudovanými podložkami zabraňujúcimi poškriabaniu a znižujúcimi vibrácie.

Poznámka: Rukoväť podporuje iba klietky pre mobilné videá SmallRig; používajte ju opatrne, aby ste sa vyhli poškriabaniu; kompatibilná s objektívmi s bajonetom M a inými podobnými objektívmi; na pripevnenie objektívu so 17 mm závitom je potrebné zaobstarať si inú zadnú dosku; nie je kompatibilná s telefónom iPhone 14 Pro Max s puzdrom; chráňte pred silnými kyselinami.

 

Kompatibilita : iPhone 14 Pro Max

OBSAH BALENIA

V balení:
1 x klietka

1 x bočná rukoväť bezdrôtového ovládania (ID: 3838)
3 x náhradná skrutka
1 x imbusový kľúč
1 x konektor rukoväte
1 x užívateľská príručka

ŠPECIFIKÁCIE

Product Dimensions: 176 x 165 x 42 mm
Rozmery balenia: 162.5x201x36mm
Hmotnosť výrobku: 210g±5g
Hmotnosť balenia : 365g±5g
Materiál(y): hliníková zliatina, silikón

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Klietky
K tomuto produktuApple iPhone 14 Pro Max