SmallRig Mobile Video Cage Kit (Dual Handheld) pre iPhone 14 Pro 4076

Súprava SmallRig Mobile Video Cage Kit (Dual Handheld) pre iPhone 14 Pro 4076 má dve rukoväte na stabilné snímanie a vlogovanie, s jednou stranou bezdrôtového ovládania, rukoväťou na efektívne snímanie. Dodáva sa s otvormi so závitom 1/4"-20 proti skrúteniu a úchytmi na studenú päticu, ktoré podporujú príslušenstvo, ako je statív, mikrofón, svetlo LED atď.…

Viac informácií

107.23 € s DPH 89.36 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks, Budapest 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Súprava SmallRig Mobile Video Cage Kit (Dual Handheld) pre iPhone 14 Pro 4076 má dve rukoväte na stabilné snímanie a vlogovanie, s jednou stranou bezdrôtového ovládania, rukoväťou na efektívne snímanie. Dodáva sa s otvormi so závitom 1/4"-20 proti skrúteniu a úchytmi na studenú päticu, ktoré podporujú príslušenstvo, ako je statív, mikrofón, svetlo LED atď. Podporuje objektívy s bajonetom M alebo 17 mm závitom výmenou zadnej dosky. Vďaka dutej konštrukcii umožňuje prístup k tlačidlám, portom, radaru a ultraširokouhlým objektívom iPhonu. Nová konštrukcia zväčšuje holú plochu zadnej strany, ktorá je plne kompatibilná s oficiálnymi zariadeniami Apple na bezdrôtové nabíjanie. Kovová plná klietka so zabudovanými podložkami zabraňuje poškriabaniu a znižuje vibrácie. Klietka umožňuje horizontálne aj vertikálne snímanie.

1. Špecializovaná duálna ručná video súprava pre iPhone 14 Pro s bezdrôtovým ovládacím gripom na dosiahnutie efektívneho snímania jedným kliknutím.
2. Dodáva sa s viacerými montážnymi otvormi na podporu mikrofónu, LED svetlom, rukoväťami, statívom, popruhom na ruku atď.
3. Umožňuje pripojiť objektívy so závitom M alebo 17 mm výmenou zadnej dosky.
4. Zachováva prístup k tlačidlám, portom, radaru a ultraširokouhlému objektívu iPhonu a je plne kompatibilný s oficiálnymi bezdrôtovými nabíjacími zariadeniami Apple.
5. Kovová plná klietka so zabudovanými podložkami zabraňujúcimi poškriabaniu a znižujúcimi vibrácie.

Upozornenie: Úchyty podporujú iba klietky SmallRig pre videozáznamy zo smartfónov; používajte ich opatrne, aby ste sa vyhli poškriabaniu; kompatibilné s objektívmi s bajonetom M a inými podobnými objektívmi; na nasadenie objektívu so 17 mm závitom je potrebné zaobstarať si inú zadnú dosku; nie je kompatibilný s telefónom iPhone 14 Pro s puzdrom; chráňte pred silnými kyselinami.

Práca s
iPhone 14 Pro

Zoznam balenia
1
x klietka
1 x bočná rukoväť bezdrôtového ovládania (ID: 3838)
1 x bočná rukoväť (ID: 3894)
3 x náhradná skrutka
1 x imbusový kľúč
2 x konektor rukoväte
1 x užívateľská príručka


306 x 97 x 42 mm (horizontálne)
Rozmery balenia: 176.5x191x 48,5 mm
Hmotnosť výrobku: 306±5g
Materiál(y): Alumi

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Rigy pre mobily
K tomuto produktuApple iPhone 14 Pro
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Audio

Rode VideoMicro II

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 86.7 € 104.04 €