SmallRig Mobile Video Cage Kit (Dual Handheld) pre iPhone 14 Pro Max 4078

Súprava SmallRig Mobile Video Cage Kit (Dual Handheld) pre iPhone 14 Pro Max 4078 má dve rukoväte na stabilné snímanie a vlogovanie, s jednou stranou bezdrôtového ovládania, rukoväťou na efektívne snímanie. Dodáva sa s otvormi so závitom 1/4"-20 proti skrúteniu a úchytmi na studenú päticu, ktoré podporujú príslušenstvo, ako je statív, mikrofón, svetlo LED…

Viac informácií

113.08 € s DPH 94.23 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 03. 04.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Súprava SmallRig Mobile Video Cage Kit (Dual Handheld) pre iPhone 14 Pro Max 4078 má dve rukoväte na stabilné snímanie a vlogovanie, s jednou stranou bezdrôtového ovládania, rukoväťou na efektívne snímanie. Dodáva sa s otvormi so závitom 1/4"-20 proti skrúteniu a úchytmi na studenú päticu, ktoré podporujú príslušenstvo, ako je statív, mikrofón, svetlo LED atď. Podporuje objektívy s bajonetom M alebo 17 mm závitom výmenou zadnej dosky. Vďaka dutej konštrukcii umožňuje prístup k tlačidlám, portom, radaru a ultraširokouhlým objektívom iPhonu. Nová konštrukcia zväčšuje holú plochu zadnej strany, ktorá je plne kompatibilná s oficiálnymi zariadeniami Apple na bezdrôtové nabíjanie. Kovová plná klietka so zabudovanými podložkami zabraňuje poškriabaniu a znižuje vibrácie. Klietka umožňuje horizontálne aj vertikálne snímanie.

1. Špecializovaná duálna súprava na ručné snímanie videa pre iPhone 14 Pro Max s bezdrôtovým ovládacím gripom na efektívne snímanie jedným kliknutím.
2. Dodáva sa s viacerými montážnymi otvormi na podporu mikrofónu, rukoväťami LED svetla, statívom, popruhom na ruku atď.
3. Umožňuje pripojiť objektívy so závitom M alebo 17 mm výmenou zadnej dosky.
4. Zachováva prístup k tlačidlám, portom, radaru a ultraširokouhlému objektívu iPhonu a je plne kompatibilný s oficiálnymi bezdrôtovými nabíjacími zariadeniami Apple.
5. Kovová plná klietka so zabudovanými podložkami zabraňujúcimi poškriabaniu a znižujúcimi vibrácie.

Poznámka: Úchyty podporujú iba klietky SmallRig pre videokamery smartfónov; používajte ich opatrne, aby ste sa vyhli poškriabaniu; kompatibilné s objektívmi s bajonetom M a inými podobnými objektívmi; na pripevnenie objektívu so 17 mm závitom je potrebné zaobstarať inú zadnú dosku; nie je kompatibilný s telefónom iPhone 14 Pro Max s puzdrom; uchovávajte mimo dosahu silných kyselín.

Kompatibilné s
iPhone 14 Pro Max

OBSAH BALENIA


1 x klietka
1 x bočná rukoväť bezdrôtového ovládania (ID: 3838)
1 x bočná rukoväť (ID: 3894)
3 x náhradná skrutka
1 x imbusový kľúč
2 x konektor rukoväte
1 x užívateľská príručka

ŠPECIFIKÁCIE


Rozmery výrobku: 320 x 97 x 42 mm
Package Dimensions:182.5x201x48.5mm
Hmotnosť výrobku: 319g±5g
Hmotnosť balenia: 525g±5g
Materiál(y): hliníková zliatina, silikón

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Klietky
K tomuto produktuApple iPhone 14 Pro Max