SmallRig Súprava mobilnej videokomory (duálna ručná) pre iPhone 14 Pro Max 4078

Tento produkt už nie je v našej ponuke. Vyberte si z našej ponuky.
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE OBSAH BALENIA

Popis produktu

Súprava SmallRig Mobile Video Cage Kit (Dual Handheld) pre iPhone 14 Pro Max 4078 má dve rukoväte na stabilné snímanie a vlogovanie, s jednou stranou bezdrôtového ovládania, rukoväťou na efektívne snímanie. Dodáva sa s otvormi so závitom 1/4"-20 proti skrúteniu a úchytmi na studenú päticu, ktoré podporujú príslušenstvo, ako je statív, mikrofón, svetlo LED atď. Podporuje objektívy s bajonetom M alebo 17 mm závitom výmenou zadnej dosky. Vďaka dutej konštrukcii umožňuje prístup k tlačidlám, portom, radaru a ultraširokouhlým objektívom iPhonu. Nová konštrukcia zväčšuje holú plochu zadnej strany, ktorá je plne kompatibilná s oficiálnymi zariadeniami Apple na bezdrôtové nabíjanie. Kovová plná klietka so zabudovanými podložkami zabraňuje poškriabaniu a znižuje vibrácie. Klietka umožňuje horizontálne aj vertikálne snímanie.

1. Špecializovaná duálna súprava na ručné snímanie videa pre iPhone 14 Pro Max s bezdrôtovým ovládacím gripom na efektívne snímanie jedným kliknutím.
2. Dodáva sa s viacerými montážnymi otvormi na podporu mikrofónu, rukoväťami LED svetla, statívom, popruhom na ruku atď.
3. Umožňuje pripojiť objektívy so závitom M alebo 17 mm výmenou zadnej dosky.
4. Zachováva prístup k tlačidlám, portom, radaru a ultraširokouhlému objektívu iPhonu a je plne kompatibilný s oficiálnymi bezdrôtovými nabíjacími zariadeniami Apple.
5. Kovová plná klietka so zabudovanými podložkami zabraňujúcimi poškriabaniu a znižujúcimi vibrácie.

Poznámka: Úchyty podporujú iba klietky SmallRig pre videokamery smartfónov; používajte ich opatrne, aby ste sa vyhli poškriabaniu; kompatibilné s objektívmi s bajonetom M a inými podobnými objektívmi; na pripevnenie objektívu so 17 mm závitom je potrebné zaobstarať inú zadnú dosku; nie je kompatibilný s telefónom iPhone 14 Pro Max s puzdrom; uchovávajte mimo dosahu silných kyselín.

Kompatibilné s
iPhone 14 Pro Max

OBSAH BALENIA


1 x klietka
1 x bočná rukoväť bezdrôtového ovládania (ID: 3838)
1 x bočná rukoväť (ID: 3894)
3 x náhradná skrutka
1 x imbusový kľúč
2 x konektor rukoväte
1 x užívateľská príručka

ŠPECIFIKÁCIE


Rozmery výrobku: 320 x 97 x 42 mm
Package Dimensions:182.5x201x48.5mm
Hmotnosť výrobku: 319g±5g
Hmotnosť balenia: 525g±5g
Materiál(y): hliníková zliatina, silikón

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Klietky
VHODNÉ PRE (1)