SmallRig Leather Half Case Kit for X-T50 (Brown) 4710

SmallRig Leather Half Case Kit pre FUJIFILM X-T50 (Brown) 4710 je navrhnutý tak, aby chránil fotoaparát a zároveň zvýraznil jeho vintage šarm a kvalitu. Súprava obsahuje kožené polovičné puzdro a ramenný popruh. Zabudovaná penová rukoväť na zvýšenie pevnosti uchopenia prstami. Odolný a priedušný materiál vrchnej kože polopúzdra obohacuje retro estetiku a pocit…

Viac informácií

41 € s DPH 34.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 26. 07.
Na odoslanie 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE OBSAH BALENIA

Popis produktu

SmallRig Leather Half Case Kit pre FUJIFILM X-T50 (Brown) 4710 je navrhnutý tak, aby chránil fotoaparát a zároveň zvýraznil jeho vintage šarm a kvalitu. Súprava obsahuje kožené polovičné puzdro a ramenný popruh. Zabudovaná penová rukoväť na zvýšenie pevnosti uchopenia prstami. Odolný a priedušný materiál vrchnej kože polopúzdra obohacuje retro estetiku a pocit z fotoaparátu, zatiaľ čo jeho semišová podšívka zabezpečuje ochranu pred poškriabaním. Vďaka zabudovanej skrutke na palec 1/4"-20 v základni sa puzdro pripevňuje priamo k fotoaparátu bez ďalších nástrojov. Puzdro umožňuje neobmedzený prístup ku kľúčovým funkciám fotoaparátu, ako je priehradka na batériu, režim zaostrovania, slot na kartu atď. Integrovaný rám z leteckého hliníka zabezpečuje pevné uchytenie a poskytuje ochranu proti nárazom. Spodná časť je vybavená otvorom so závitom 1/4"-20, ktorý umožňuje priamu montáž statívu bez nutnosti demontáže polovice puzdra. Okrem toho je súčasťou balenia mäkký a pohodlný PU ramenný popruh na jednoduché prenášanie.

1. Vyrobené z odolnej, priedušnej kože s najvyššou zrnitosťou, ktorá zvýrazňuje vintage šarm a prvotriedny pocit z fotoaparátu.
2. Zabudovaná penová rukoväť pre väčšie pohodlie pri držaní.
3. Mäkká semišová podšívka ponúka presné prispôsobenie, čím zabezpečuje komplexnú ochranu tela fotoaparátu.
4. Integrovaný otvor so závitom 1/4"-20 umožňuje priame upevnenie na statív bez nutnosti vybratia puzdra.
5. Neobmedzený prístup ku kľúčovým funkciám fotoaparátu - priehradke na batériu, režimu zaostrovania a slotu na kartu.
6. Súčasťou je štýlový PU ramenný popruh na jednoduché prenášanie fotoaparátu.

Súprava kožených polovičných puzdier SmallRig pre fotoaparát FUJIFILM X-T50 (hnedá) 4710 je navrhnutá tak, aby chránila fotoaparát a zároveň zvýrazňovala jeho vintage šarm a kvalitu. Súprava obsahuje kožené polovičné puzdro a ramenný popruh. Zabudovaná penová rukoväť na zvýšenie pevnosti uchopenia prstami. Odolný a priedušný materiál vrchnej kože polopúzdra obohacuje retro estetiku a pocit z fotoaparátu, zatiaľ čo jeho semišová podšívka zabezpečuje ochranu pred poškriabaním. Vďaka zabudovanej skrutke na palec 1/4"-20 v základni sa puzdro pripevňuje priamo k fotoaparátu bez ďalších nástrojov. Puzdro umožňuje neobmedzený prístup ku kľúčovým funkciám fotoaparátu, ako je priehradka na batériu, režim zaostrovania, slot na kartu atď. Integrovaný rám z leteckého hliníka zabezpečuje pevné uchytenie a poskytuje ochranu proti nárazom. Spodná časť je vybavená otvorom so závitom 1/4"-20, ktorý umožňuje priamu montáž statívu bez nutnosti demontáže polovice puzdra. Okrem toho je súčasťou balenia mäkký a pohodlný PU ramenný popruh na jednoduché prenášanie.

Poznámka : Vzhľadom na materiál z pravej kože sa môžu vyskytnúť mierne farebné odchýlky.

Kompatibilný s fotoaparátom FUJIFILM X-T50

OBSAH BALENIA

Kožené polovičné puzdro x 1
Ramenný popruh x 1

ŠPECIFIKÁCIE

Product Dimensions: 128.7 x 47,0 x 60,0 mm / 5,1 x 1,8 x 2,36 palca
Rozmery balenia: 184.0 x 102,5 x 61,0 mm / 7,2 x 4,0 x 2,4 palca
Hmotnosť výrobku: 109,0 ± 5,0 g
Hmotnosť balenia: 184,5 ± 5,0 g / 6,5 ± 0,2 oz
Materiál(y): Pravá koža, PU

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Komponenty pre Rigy
PRÍSLUŠENSTVO (2)

Príslušenstvo pre: Fujifilm X-T50 Black (2)

SmallRig Silicone L-Shape Handle for X-T50 (Charcoal Silver) 4712

  • Novinka
SmallRig Silikónový grip v tvare písmena L pre FUJIFILM X-T50 (Charcoal Silver) 4712
35 €
Na odoslanie > 5 ks

Fujifilm X-T50 Black

  • Novinka
  • Doprava zdarma
Fotoaparát FUJIFILM X-T50 zdedil dizajn série X-T, ktorý pripomína klasický filmový
1 529 €
Na odoslanie 2 ks
VHODNÉ PRE (1)