SmallRig Leather Half Case Kit for FUJIFILM X100VI (Green) 4701

Sada kožených polovičných puzdier SmallRig pre fotoaparát FUJIFILM X100VI (zelená) 4701 je navrhnutá tak, aby chránila fotoaparát a zároveň zvýraznila jeho vintage šarm a kvalitu. Súprava obsahuje kožené polovičné puzdro a ramenný popruh. Odolný a priedušný materiál vrchnej kože polopúzdra obohacuje retro estetiku a pocit z fotoaparátu, zatiaľ čo jeho semišová…

Viac informácií

41 € s DPH 34.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 26. 07.
Na odoslanie 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE OBSAH BALENIA

Popis produktu

Sada kožených polovičných puzdier SmallRig pre fotoaparát FUJIFILM X100VI (zelená) 4701 je navrhnutá tak, aby chránila fotoaparát a zároveň zvýraznila jeho vintage šarm a kvalitu. Súprava obsahuje kožené polovičné puzdro a ramenný popruh. Odolný a priedušný materiál vrchnej kože polopúzdra obohacuje retro estetiku a pocit z fotoaparátu, zatiaľ čo jeho semišová podšívka zabezpečuje ochranu pred poškriabaním. Vďaka zabudovanej skrutke s palcom 1/4"-20 v základni sa puzdro pripevňuje priamo k fotoaparátu bez použitia ďalších nástrojov. Puzdro umožňuje neobmedzený prístup ku kľúčovým funkciám fotoaparátu, ako je priehradka na batériu, režim zaostrovania, slot na kartu atď. Integrovaný rám z leteckého hliníka zabezpečuje pevné uchytenie a poskytuje ochranu proti nárazom. Spodná časť je vybavená otvorom so závitom 1/4"-20, ktorý umožňuje priamu montáž statívu bez nutnosti demontáže polovice puzdra. Okrem toho je súčasťou balenia mäkký a pohodlný PU ramenný popruh na jednoduché prenášanie.

1. Vyrobené z odolnej, priedušnej kože s najvyššou zrnitosťou, ktorá zvýrazňuje vintage šarm a prvotriedny pocit z fotoaparátu.
2. Mäkká semišová podšívka ponúka presné prispôsobenie a zabezpečuje komplexnú ochranu tela fotoaparátu.
3. Integrovaný otvor so závitom 1/4"-20 umožňuje priame upevnenie na statív bez nutnosti vybratia puzdra.
4. Neobmedzený prístup ku kľúčovým funkciám fotoaparátu - priehradke na batériu, režimu zaostrovania a slotu na kartu.
5. Súčasťou je štýlový PU ramenný popruh na jednoduché prenášanie fotoaparátu.

Súprava kožených polovičných puzdier SmallRig pre fotoaparát FUJIFILM X100VI (zelená) 4701 je navrhnutá tak, aby chránila fotoaparát a zároveň zvýrazňovala jeho vintage šarm a kvalitu. Súprava obsahuje kožené polovičné puzdro a ramenný popruh. Odolný a priedušný materiál vrchnej kože polopúzdra obohacuje retro estetiku a pocit z fotoaparátu, zatiaľ čo jeho semišová podšívka zabezpečuje ochranu pred poškriabaním. Vďaka zabudovanej skrutke s palcom 1/4"-20 v základni sa puzdro pripevňuje priamo k fotoaparátu bez použitia ďalších nástrojov. Puzdro umožňuje neobmedzený prístup ku kľúčovým funkciám fotoaparátu, ako je priehradka na batériu, režim zaostrovania, slot na kartu atď. Integrovaný rám z leteckého hliníka zabezpečuje pevné uchytenie a poskytuje ochranu proti nárazom. Spodná časť je vybavená otvorom so závitom 1/4"-20, ktorý umožňuje priamu montáž statívu bez nutnosti demontáže polovice puzdra. Okrem toho je súčasťou balenia mäkký a pohodlný PU ramenný popruh na jednoduché prenášanie.

Poznámka : Vzhľadom na materiál z pravej kože sa môžu vyskytnúť mierne farebné odchýlky.

Kompatibilný s fotoaparátom FUJIFILM X100VI

OBSAH BALENIA

Kožené polovičné puzdro x 1
Ramenný popruh x 1

ŠPECIFIKÁCIE

Product Dimensions: 34.0 x 43,0 x 61,5 mm / 1,3 x 1,7 x 2,4 palca
Rozmery balenia: 184.0 x 101,0 x 57,0 mm / 7,2 x 4,0 x 2,2 palca
Hmotnosť výrobku: 97,0 ± 5,0 g
Hmotnosť balenia: 165,0 ± 5,0 g / 5,8 ± 0,2 oz
Materiál(y): Pravá koža, PU

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Tašky ostatné
PRÍSLUŠENSTVO (2)

Príslušenstvo pre: Fujifilm X100VI Black (2)

Fujifilm X100VI Silver

  • Novinka
  • Doprava zdarma
Fotoaparát FUJIFILM X100VI ponúka výnimočnú kvalitu fotografií a videa v kompaktnom
1 849 €
Na ceste > 5 ks

Fujifilm X100VI Black

  • Doprava zdarma
Fotoaparát FUJIFILM X100VI ponúka výnimočnú kvalitu fotografií a videa v kompaktnom
1 849 €
Na ceste 2 ks
VHODNÉ PRE (1)