SmallRig HawkLock Quick Release Cage Kit for Sony Alpha 7R V / Alpha 7 IV / Alpha 7S III 4538

Súprava rýchloupínacej klietky SmallRig HawkLock pre Sony Alpha 7R V / Alpha 7 IV / Alpha 7S III 4538 je navrhnutá tak, aby uľahčovala snímanie pod nízkym uhlom a chránila fotoaparát, pričom ponúka širokú škálu úchytov na príslušenstvo. Obsahuje klietku, svorku na kábel HDMI, lištu NATO a hornú rukoväť. Patentovaná vlastnoručne vyvinutá rýchloupínacia štruktúra…

Viac informácií

176 € s DPH 146.67 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste > 5 ks
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE OBSAH BALENIA

Popis produktu

Súprava rýchloupínacej klietky SmallRig HawkLock pre Sony Alpha 7R V / Alpha 7 IV / Alpha 7S III 4538 je navrhnutá tak, aby uľahčovala snímanie pod nízkym uhlom a chránila fotoaparát, pričom ponúka širokú škálu úchytov na príslušenstvo. Obsahuje klietku, svorku na kábel HDMI, lištu NATO a hornú rukoväť. Patentovaná vlastnoručne vyvinutá rýchloupínacia štruktúra (s názvom HawkLock) pokrýva studené topánky, koľajnicu NATO a arca swiss, ktorá sa používa s ekologickým príslušenstvom HawkLock na realizáciu pevnej a žiadnej falošnej polohy, jedným stlačením načítate, uvoľnením zaistíte a zvýšite účinnosť demontáže.

1. Samostatne vyvinutá rýchloupínacia konštrukcia, stabilná a neotrasiteľná, jedno stlačenie na naloženie, uvoľnenie na uzamknutie, zlepšenie účinnosti demontáže.
2. Kompatibilný s tradičnou studenou pätkou, svorkou NATO a svorkou Arca-Swiss, šetrí peniaze, šetrí starosti.
3. Prenosná ručná súprava na jednoduché snímanie pod nízkym uhlom.
4. Svorka kábla HDMI chráni rozhrania a zabezpečuje stabilný prenos signálu.
5. Viacero montážnych bodov: otvory so závitom 1/4"-20, polohovacie otvory ARRI 3/8"-16, držiaky studenej pätice, koľajnice NATO a zásuvky QD podporujú rukoväte, mikrofóny, svetlá LED, monitory atď.

Súprava rýchloupínacej klietky SmallRig HawkLock pre Sony Alpha 7R V / Alpha 7 IV / Alpha 7S III 4538 je navrhnutá tak, aby uľahčovala snímanie pod nízkym uhlom a chránila fotoaparát, pričom ponúka širokú škálu úchytov pre príslušenstvo. Obsahuje klietku, svorku na kábel HDMI, lištu NATO a hornú rukoväť. Patentovaná vlastnoručne vyvinutá rýchloupínacia štruktúra (s názvom HawkLock) pokrýva studené topánky, koľajnicu NATO a arca swiss, ktorá sa používa s ekologickým príslušenstvom HawkLock na realizáciu pevnej a žiadnej falošnej polohy, jedným stlačením načítate, uvoľnením zaistíte a zvýšite účinnosť demontáže. Horná rukoväť je pohodlná a umožňuje jednoduché prenášanie a streľbu pod nízkym uhlom. otvory so závitom 1/4"-20, polohovacie otvory ARRI 3/8"-16, studené topánky a koľajnice NATO so zásuvkou QD podporujú držiak monitora 2294, mikrofóny, LED svetlá, držiak monitora 2903B, príslušenstvo NATO. Svorka kábla HDMI, namontovaná na ľavej strane klietky prostredníctvom jednej skrutky 1/4"-20, zabraňuje vychýleniu a upevňuje káble pomocou skrutky s palcom, čím chráni rozhrania a zabezpečuje stabilný prenos signálu. Okrem toho otvory na oboch stranách klietky umožňujú pripevnenie popruhov na ruky. Klietka sa dodáva so zabudovaným magnetickým plochým skrutkovačom a šesťhranným kľúčom na jednoduchú demontáž a montáž.

Poznámka:
1. Po upevnení skrutky 1/4"-20 v spodnej časti klietky odstráňte kolík proti vychýleniu z etapového otvoru v pozícii priestoru pre batérie a upevnite ho do príslušnej pozície.
2. Ak chcete použiť adaptér bočného zámku klietky, najprv odstráňte deliaci krúžok na ľavej strane fotoaparátu.
3. Svorka kábla HDMI pri použití na fotoaparáte Alpha 7R V zasahuje do synchroterminálneho rozhrania.

Kompatibilný s
Sony Alpha 7R V
Sony Alpha 7 IV
Sony Alpha 7S III

OBSAH BALENIA

1 x klietka
1 x svorka kábla HDMI
1 x horná rukoväť
1 x lišta NATO
1 x šesťhranný kľúč

ŠPECIFIKÁCIE

Product Dimensions: 181.8x161,5x141,8 mm
Rozmery balenia: 163x155x85,5 mm
Hmotnosť výrobku: 389±5g
Hmotnosť balenia: 519±5g
Materiál(y): hliníková zliatina, nerezová oceľ, silikón

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Klietky
PRÍSLUŠENSTVO (4)

Príslušenstvo pre: SONY Alpha A7 IV (telo) (4)

SONY Alpha A7 IV (telo)

Darček v cene 70 €
Model ALPHA 7 IV posúva "základnú" úroveň full-frame fotoaparátov na vyššiu úroveň
2 459 €
Skladom 2 ks

SONY Alpha A7R Mark V

Darček v cene 125 €
Sony Alpha 7R V je najnovší model R v rade bezzrkadloviek Sony Alpha! Fotoaparát
3 999 €
na otázku

SONY Alpha A7 IV + FE 28-70mm F3,5-5,6 OSS (sada)

Darček v cene 125 €
Popustite uzdu svojej kreativite s fotoaparátom Sony Alpha A7 IV v spojení s univerzálnym
2 709 €
Na odoslanie 1 ks

SONY Alpha A7S III (telo)

Sony Alpha A7S III je bezzrkadlovka s novým 12.1 MPx full frame snímačom typu EXMOR
3 999 €
na otázku
VHODNÉ PRE (3)