SmallRig HawkLock H21 Quick Release Top Handle Kit 4483

Súprava SmallRig HawkLock H21 s rýchloupínacou hornou rukoväťou 4483 je navrhnutá tak, aby pomáhala tvorcom pri zachytávaní dynamických záberov z nízkeho uhla počas pohybu a zabezpečila pohodlné a stabilné snímanie z ruky. Horná rukoväť je vybavená exkluzívnym rýchloupínacím posuvníkom s patentovaným samosvorným systémom, pričom obojsmerný posuvný systém umožňuje…

Viac informácií

77 € s DPH 64.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste > 5 ks
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE OBSAH BALENIA

Popis produktu

Súprava SmallRig HawkLock H21 s rýchloupínacou hornou rukoväťou 4483 je navrhnutá tak, aby pomáhala tvorcom pri zachytávaní dynamických záberov z nízkeho uhla počas pohybu a zabezpečila pohodlné a stabilné snímanie z ruky. Horná rukoväť je vybavená exkluzívnym rýchloupínacím posuvníkom s patentovaným samosvorným systémom, pričom obojsmerný posuvný systém umožňuje všestrannú montáž. Ergonomický dizajn rukoväte obsahuje ekologický silikón s textúrovaným povrchom pre lepší úchop a pohodlie. Rukoväť vyrobená z hliníkovej zliatiny leteckej kvality unesie až 15 kg, čo zaručuje odolnosť a robustnosť.

1. Exkluzívna patentovaná konštrukcia rýchloupínacieho jazdca so samosvorným systémom zabezpečuje rýchlu a bezpečnú inštaláciu.
2. Obojsmerná montáž umožňuje flexibilnú inštaláciu v akomkoľvek smere.
3. Textúrovaný ekologický silikónový povlak zaisťuje protišmykové uchopenie proti zamrznutiu a ponúka pohodlie a bezproblémovú manipuláciu.
4. Viaceré zabudované rozhrania vyhovujú rôznym potrebám rozšírenia vrátane závitových otvorov 1/4"-20, polohovacích otvorov 1/4"-20, rýchloupínacích držiakov studenej pätice H18 a rýchloupínacích jazdcov H21.
5. Vyrobený z hliníkovej zliatiny leteckej kvality, ktorá ponúka pevnú a odolnú konštrukciu s nosnosťou 15 kg.
6. Obsahuje rýchloupínací jazdec s ARRI, kompatibilný s novými a starými klietkami.

Súprava SmallRig HawkLock H21 s rýchloupínacou hornou rukoväťou 4483 je navrhnutá tak, aby pomáhala tvorcom pri snímaní dynamických záberov z nízkeho uhla počas pohybu a zabezpečovala pohodlné a stabilné snímanie z ruky. Horná rukoväť je vybavená exkluzívnym rýchloupínacím posuvníkom s patentovaným samosvorným systémom, pričom obojsmerný posuvný systém umožňuje všestrannú montáž. Ergonomický dizajn rukoväte obsahuje ekologický silikón s textúrovaným povrchom pre lepší úchop a pohodlie. Rukoväť vyrobená z hliníkovej zliatiny leteckej kvality unesie až 15 kg (33,1 lbs), čo zaručuje odolnosť a robustnosť. Rukoväť je vybavená závitovými otvormi 1/4"-20, polohovacími otvormi 1/4"-20, rýchloupínacím držiakom studenej pätice H18 a rýchloupínacím posuvníkom H21, čo umožňuje rozšírenie príslušenstva, ako je napríklad podpera monitora (ID 4487), magické rameno (ID 4488), mikrofón (ID 3487), LED video svetlo a ďalšie, aby vyhovelo rôznym potrebám snímania. Súprava sa dodáva aj s rýchloupínacím posúvačom ARRI, ktorý umožňuje bezpečné pripevnenie rukoväte k novým aj existujúcim klietkam pomocou polohovacích skrutiek ARRI. Posuvník je navyše vybavený protišmykovým magnetickým blokovacím kolíkom, ktorý zabraňuje náhodnému skĺznutiu súpravy.

Kompatibilný srýchloupínacím jazdcom
H21: Kompatibilný s klietkami, doskami a iným príslušenstvom, ktoré je vybavené úchytom typu ARRI.

Horná rukoväť: Kompatibilná s klietkami HawkLock, platňami a iným príslušenstvom s posuvníkmi.

OBSAH BALENIA

Rýchloupínacia horná rukoväť x 1
Univerzálny rýchloupínací jazdec H21 (s uzamykacou skrutkou ARRI) x 1
Imbusový kľúč x 1

ŠPECIFIKÁCIE

Rozmery výrobku: 141.7 x 36,0 x 79,7 mm / 5,6 x 1,4 x 3,1 palca
Rozmery balenia: 155.0 x 81,5 x 42,0 mm / 6,1 x 3,2 x 1,6 palca
Hmotnosť výrobku: 182,0 ± 5,0 g
Hmotnosť balenia: 220,0 ± 5,0 g / 7,8 ± 0,2 oz
Materiál(y): hliníková zliatina, nehrdzavejúca oceľ

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Rukoväte
PRÍSLUŠENSTVO (1)

PRÍSLUŠENSTVO (1)

SmallRig HawkLock H21 Quick Release Rotating Side Handle Kit 4485

  • Novinka
Súprava SmallRig HawkLock H21 s rýchloupínacou otočnou bočnou rukoväťou 4485 je navrhnutá
129 €
Na ceste > 5 ks