SmallRig Basic Cage Kit for RED KOMODO / KOMODO-X 4110

Súprava SmallRig Basic Cage Kit pre kameru RED KOMODO / KOMODO-X 4110 je navrhnutá tak, aby uľahčovala snímanie z nízkeho uhla, inštaláciu monitora, poskytovala otvory na upevnenie príslušenstva a chránila telo kamery. Súprava obsahuje klietku (horná doska + ľavá doska + pravá doska + základná doska), podperu adaptéra na uchytenie objektívu, hornú rukoväť…

Viac informácií

253.17 € s DPH 210.97 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Súprava SmallRig Basic Cage Kit pre kameru RED KOMODO / KOMODO-X 4110 je navrhnutá tak, aby uľahčovala snímanie z nízkeho uhla, inštaláciu monitora, poskytovala otvory na upevnenie príslušenstva a chránila telo kamery. Súprava obsahuje klietku (horná doska + ľavá doska + pravá doska + základná doska), podperu adaptéra na uchytenie objektívu, hornú rukoväť NATO a držiak na monitor. Držiak monitora umožňuje inštaláciu monitora a podporuje 180° náklon a 360° otočenie na pohodlné monitorovanie. Hornú rukoväť možno nainštalovať prostredníctvom svorky NATO, ktorá sa ľahko demontuje a montuje; po uvoľnení kľúčom ju možno nastaviť dopredu a dozadu, aby sa uľahčilo používanie obrazovky LCD na hornej strane fotoaparátu.

Klietka využíva nový bionický dizajn, ktorý je vysoko kompatibilný s koncepciou dizajnu kamery; modulárna konštrukcia, horná doska a základná doska sa môžu používať nezávisle; po demontáži hornej dosky je kompatibilná s rukoväťou KOMODO OUTRIGGER HANDLE a DSMC3 RED TOUCH 7.0". Súprava je vybavená viacerými zabudovanými otvormi so závitom 1/4"-20, otvormi so závitom ARRI 3/8"-16, otvormi so závitom 3/8"-16, koľajnicami NATO, držiakmi na studenú päticu a ďalšími rozhraniami, vďaka čomu možno ľahko nainštalovať bočnú rukoväť 3847, mikrofón, magické rameno 3873 a ďalšie príslušenstvo. Prednú časť klietky možno nainštalovať s podporou adaptéra na uchytenie objektívu, upevnením adaptéra na uchytenie Metabones, na ochranu uchytenia objektívu kamery a zvýšenie stability snímania. V spodnej časti je zabudovaný plochý skrutkovač a imbusový kľúč na jednoduchú demontáž a montáž.

1. Ochrana tela fotoaparátu, jednoduchá inštalácia bočnej rukoväte, magického ramena a ďalšieho príslušenstva na profesionálnu tvorbu.
2. Horná rukoväť sa ľahko demontuje, je vhodná na snímanie pod nízkym uhlom, podporuje predné a zadné nastavenie a úplný prístup k obrazovke LCD fotoaparátu.
3. Držiak monitora podporuje 180° náklon, 360° nastavenie a pohodlné sledovanie monitora.
4. Podpora adaptéra na uchytenie objektívu na ochranu uchytenia objektívu fotoaparátu a zvýšenie stability snímania.
5. Nový bionický dizajn, vysoko kompatibilný s koncepciou dizajnu fotoaparátu.

Kompatibilita s adaptérom na montáž:
Metabones ARRI PL Lens to Canon RF-Mount T Cine Speed Booster ULTRA 0,71x (EOS-R)
Metabones adaptér Canon EF Lens to RF-Mount T CINE Speed Booster Ultra 0,71x (EOS-R)

Kompatibilný s
RED KOMODO-X
RED KOMODO

OBSAH BALENIA

Vrchná doska × 1
Ľavá bočná doska × 1
Pravá bočná doska × 1
Základná doska × 1
Podpera adaptéra pre uchytenie objektívu × 1
Horná rukoväť × 1
Držiak na monitor × 1

ŠPECIFIKÁCIE

Product Dimensions: 167.3 x 119,0 x 173,3 mm
Rozmery balenia: 277.5 x 147,3 x 58,0 mm
Hmotnosť výrobku: 534,0 ± 5,0 g
Hmotnosť balenia: 650,7 ± 5,0 g
Materiál(y): hliníková zliatina, nehrdzavejúca oceľ

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Klietky
K tomuto produktuRED KOMODO
RED Komodo-X
PRÍSLUŠENSTVO (2)

Kamery

  • Doprava zdarma
  • Top produkt
  • Darček zadarmo

RED KOMODO

Darček v cene 157.36 €
Na odoslanie 2 ks
bez DPH 5 925 € 7 110 €
  • Doprava zdarma

RED Komodo-X

Na ceste 2 ks
bez DPH 8 865 € 10 638 €