SmallRig Basic Cage Kit for Blackmagic Design Cinema Camera 6K 4574

Súprava SmallRig Basic Cage Kit pre kameru Blackmagic Design Cinema Camera 6K 4574 je navrhnutá tak, aby tvorcom poskytovala pohodlné snímanie z nízkeho uhla, chránila kameru a ponúkala viacero možností rozšírenia príslušenstva. Súprava obsahuje klietku, hornú rukoväť, svorku na káble HDMI a USB-C, držiak na SSD a podporu adaptéra objektívu. Trojbodový uzamykací…

Viac informácií

211 € s DPH 175.83 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 1 ks
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE OBSAH BALENIA

Popis produktu

Súprava SmallRig Basic Cage Kit pre kameru Blackmagic Design Cinema Camera 6K 4574 je navrhnutá tak, aby tvorcom poskytovala pohodlné snímanie z nízkeho uhla, chránila kameru a ponúkala viacero možností rozšírenia príslušenstva. Súprava obsahuje klietku, hornú rukoväť, svorku na káble HDMI a USB-C, držiak na SSD a podporu adaptéra objektívu. Trojbodový uzamykací systém zabezpečuje fotoaparát pomocou dvoch skrutiek 1/4"-20 na základni a skrutky 1/4"-20 na hornej strane, zatiaľ čo integrované silikónové podložky zabraňujú poškriabaniu. Klietka poskytuje voľný prístup ku všetkým rozhraniam fotoaparátu, slotom na karty, výklopnému displeju a priestoru na batériu.

1. Vyhradená plná klietka pre Blackmagic Design Cinema 6K, prestaviteľná na polovičnú klietku pre väčšiu všestrannosť.
2. Trojbodový uzamykací systém zaisťuje stabilitu a zabraňuje krúteniu vďaka upevneniu kamery pomocou dvoch skrutiek 1/4"-20 v základni a skrutky 1/4"-20 v hornej časti.
3. Všestranné zabudované rozhrania vrátane otvorov so závitom 1/4"-20, otvorov so závitom 3/8"-16, lokalizačných otvorov ARRI, úchytov na studenú päticu, koľajnice NATO, úchytov QD a otvorov na zápästný/ramenný popruh pre rôzne scenáre snímania.
4. Súčasťou je bezplatná podpora adaptéra na uchytenie objektívu, ktorá chráni pred poškodením uchytenia.
5. Svorka kábla HDMI a USB-C chráni rozhrania fotoaparátu a zabraňuje strate signálu počas prenosu.
6. Držiak SSD je vybavený zabudovaným držiakom studenej pätice na rýchlu montáž a demontáž.

Súprava SmallRig Basic Cage Kit pre kameru Blackmagic Design Cinema Camera 6K 4574 je navrhnutá tak, aby tvorcom poskytovala pohodlné snímanie pod nízkym uhlom, chránila kameru a ponúkala viacero možností rozšírenia príslušenstva. Súprava obsahuje klietku, hornú rukoväť, svorku na káble HDMI a USB-C, držiak na SSD a podperu adaptéra objektívu. Trojbodový uzamykací systém zabezpečuje fotoaparát pomocou dvoch skrutiek 1/4"-20 na základni a skrutky 1/4"-20 na hornej strane, zatiaľ čo integrované silikónové podložky zabraňujú poškriabaniu. Klietka poskytuje voľný prístup ku všetkým rozhraniam fotoaparátu, slotom na karty, výklopnému displeju a priestoru na batériu. Podpera adaptéra objektívu je kompatibilná s adaptérmi objektívu Sigma MC-31, Sigma MC-21 a podobnými adaptérmi, čím zabraňuje poškodeniu bajonetu fotoaparátu. Súprava je tiež vybavená káblovými svorkami HDMI a USB-C, ktoré chránia porty fotoaparátu a zabraňujú strate signálu. Ergonomická horná rukoväť typu ARRI poskytuje tvorcom pohodlné snímanie pod nízkym uhlom a uľahčuje manipuláciu s fotoaparátom. Držiak SSD je kompatibilný s diskami SSD Samsung T5/T7 a je vybavený zabudovaným držiakom studenej pätice na rýchlu montáž a demontáž. Vďaka viacerým možnostiam montáže, ako sú otvory so závitom 1/4"-20, otvory so závitom 3/8"-16, lokalizačné otvory ARRI, držiaky cold shoe, koľajnice NATO a držiaky QD, súprava umožňuje montáž príslušenstva, ako sú magické ramená, bočné rukoväte, horné rukoväte, tyčové svorky, základové dosky, LED videosvetlá, mikrofóny a ďalšie.

Kompatibilné s
Blackmagic Design Cinema Camera 6K

OBSAH BALENIA

Klietka x 1
Podpierka adaptéra pre uchytenie objektívu x 1
Horná rukoväť typu ARRI x 1
Držiak na montáž SSD x 1
Svorka kábla HDMI a USB-C x 1
Skrutka M5 x 2
skrutka 1/4"-20 x 1

ŠPECIFIKÁCIE

Product Dimensions: 218.6 x 135,0 x 210,8 mm / 8,6 x 5,3 x 8,3 palca
Rozmery balenia: 210.0 x 155,0 x 85,0mm / 8,3 x 6,1 x 3,3in
Hmotnosť výrobku: 597,7 ± 5,0 g / 21,1 ± 0,2 oz
Hmotnosť balenia: 837,7 ± 5,0 g / 29,5 ± 0,2 oz
Materiál(y): hliníková zliatina, nehrdzavejúca oceľ

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Hotove kity
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Príslušenstvo pre: Blackmagic Design Cinema Camera 6K (1)

Blackmagic Design Cinema Camera 6K

  • Doprava zdarma
Blackmagic Cinema Camera 6K je špičková digitálna filmová kamera so snímačom 6K,
2 879 €
Na odoslanie > 5 ks
VHODNÉ PRE (1)