SmallRig Arca-Type Side Handle 4416

Bočná rukoväť SmallRig typu Arca 4416 je navrhnutá tak, aby uľahčovala pohyb fotoaparátu a stabilizovala snímanie z dvoch rúk a zároveň poskytovala základné montážne body. Vysoko univerzálna rukoväť využíva rozhranie typu ARCA-Swiss a je kompatibilná so zabudovanou montážnou doskou ARCA-Swiss, klietkami, držiakom L-Bracket, otočnou montážnou doskou na horizontálne…

Viac informácií

60.44 € s DPH 50.37 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste > 5 ks
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE OBSAH BALENIA

Popis produktu

Bočná rukoväť SmallRig typu Arca 4416 je navrhnutá tak, aby uľahčovala pohyb fotoaparátu a stabilizovala snímanie z dvoch rúk a zároveň poskytovala základné montážne body. Vysoko univerzálna rukoväť využíva rozhranie typu ARCA-Swiss a je kompatibilná so zabudovanou montážnou doskou ARCA-Swiss, klietkami, držiakom L-Bracket, otočnou montážnou doskou na horizontálne a vertikálne upevnenie atď. Vyznačuje sa ergonomickým dizajnom, ktorý umožňuje striedavo používať ľavú a pravú ruku na zabezpečenie pohodlného úchopu. Podľa aktuálnej veľkosti fotoaparátu možno rukoväť vertikálne nastaviť o 36 mm, aby sa zabezpečila najlepšia poloha úchopu. Vyrobená je hlavne z vysokopevnostnej hliníkovej zliatiny a rozťahovacie montážne body (polohovacie otvory 1/4"-20 a polohovacie otvory ARRI 3/8"-16) sú vyrobené z materiálu z nehrdzavejúcej ocele. Obsahuje silikónové podložky na kontaktnej ploche s dlaňou, ktoré sú proti mrazu a protišmykové. Dodáva sa so závitovým otvorom 1/4"-20, lokalizačným otvorom 1/4"-20, otvorom na remienok, studenou pätkou na pripevnenie držiaka monitora 2905, magického ramena Ballhead 3875, LED video svetla 3286, mikrofónu 3468 atď. Okrem toho je súčasťou balenia zabudovaný magnetický imbusový kľúč na jednoduchú montáž a nastavenie príslušenstva.

1. Dodáva sa so štandardným rozhraním ACRA-Swiss a vysokou všestrannosťou.
2. Ergonomický dizajn a podpora na striedavé používanie ľavou a pravou rukou pre lepší úchop.
3. Pevná a odolná rukoväť je vyrobená z vysokopevnostnej hliníkovej zliatiny a na kontaktnej ploche s dlaňou má silikónové podložky, ktoré sú proti mrazu a protišmykové.
4. Umožňuje 36 mm vertikálne nastavenie na dosiahnutie najlepšej polohy úchopu podľa veľkosti fotoaparátu.
5. Má zabudované montážne body, ktoré vyhovujú viacerým scénam snímania, napríklad závitový otvor 1/4"-20, polohovací otvor 1/4"-20, otvor na popruh a studenú päticu.

Poznámka: Nosnosť: 15 kg

Kompatibilný s
ARCA-Swiss montážnou doskou, klietkami, L-Bracketom, otočnou horizontálno-vertikálnou montážnou doskou atď.

OBSAH BALENIA

Rukoväť x 1
Adaptér na rukoväť x 1

ŠPECIFIKÁCIE

Product Dimensions: 70.5 x 68,5 x 105,0 mm
Rozmery balenia: 144.0 x 102,5 x 56,0 mm
Hmotnosť výrobku: 204,0 g ± 5 g
Hmotnosť balenia: 257,0 g ± 5 g
Materiál(y): hliníková zliatina, nehrdzavejúca oceľ, silikón

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Handles