SmallRig Advanced Cage Kit for RED KOMODO 4111

Súprava SmallRig Advanced Cage Kit pre kameru RED KOMODO 4111 je navrhnutá tak, aby uľahčovala snímanie z ruky, poskytovala príslušenstvo na rozšírenie rozhrania a chránila telo kamery. Súprava obsahuje klietku (hornú dosku + ľavú bočnú dosku + pravú bočnú dosku + základnú dosku), dosku na batériu s V-mount, napájací kábel D-TAP na Lemo, podporu adaptéra na…

Viac informácií

699.2 € s DPH 582.66 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Súprava SmallRig Advanced Cage Kit pre kameru RED KOMODO 4111 je navrhnutá tak, aby uľahčovala snímanie z ruky, poskytovala príslušenstvo na rozšírenie rozhrania a chránila telo kamery. Súprava obsahuje klietku (hornú dosku + ľavú bočnú dosku + pravú bočnú dosku + základnú dosku), dosku na batériu s V-mount, napájací kábel D-TAP na Lemo, podporu adaptéra na uchytenie objektívu, hornú rukoväť, držiak na monitor, sadu upevňovacích dosiek Manfrotto, otočnú bočnú rukoväť. Držiak monitora umožňuje inštaláciu monitora, podporuje 180° náklon, 360° nastavenie natočenia a pohodlné monitorovanie.

Hornú rukoväť možno nainštalovať prostredníctvom svorky NATO, ktorá sa ľahko demontuje a montuje; po uvoľnení imbusovým kľúčom ju možno nastaviť dopredu a dozadu, aby sa uľahčilo používanie obrazovky LCD na hornej strane fotoaparátu. Bočná rukoväť je k dispozícii pre ľavú a pravú ruku, má ergonomický dizajn a je vyrobená z materiálu z uhlíkových vlákien, vyznačuje sa ľahkým a pohodlným úchopom; Podporuje jedno tlačidlo na nastavenie otáčania, ľahko sa udržiava pohodlný úchop a ovládanie fotoaparátu. Klietka s modulárnou konštrukciou, horná doska a základná doska sa môžu používať nezávisle; Po demontáži hornej dosky môže byť kompatibilná s KOMODO OUTRIGGER HANDLE a DSMC3 RED TOUCH 7.0". Súprava má zabudované otvory so závitom 1/4"-20, otvory so závitom ARRI 3/8"-16, otvory so závitom 3/8"-16, koľajnice NATO, úchyty na studenú päticu a ďalšie rozhrania, vhodné na inštaláciu 15 mm tyčovej svorky 3598, mikrofónu, magického ramena 3873 a ďalšieho príslušenstva. Batériovú dosku V-mount možno rozšíriť o batériu V-mount 3580 / 3581 (treba zakúpiť samostatne), s napájacím káblom, vhodnú na napájanie zariadenia. Predná časť klietky sa dá rozšíriť o podperu adaptéra na uchytenie objektívu, upevnením adaptéra na uchytenie Metabones, na ochranu uchytenia objektívu fotoaparátu, na zvýšenie stability snímania. Po inštalácii spodných 15 mm tyčí možno rozšíriť na Follow Focus 3850, Matte Box 3645, podporu objektívu BSL2680 atď. Zabudovaný plochý skrutkovač a imbusový kľúč na jednoduchú demontáž a montáž.

1. Chráňte telo fotoaparátu, ľahko inštalovateľnú batériu V-mount, monitor, magické rameno a ďalšie príslušenstvo na vytvorenie.
2. Horná rukoväť sa ľahko rozoberá, je vhodná na snímanie pod nízkym uhlom, podporuje predné a zadné nastavenie a má úplný prístup k hornej obrazovke LCD.
3. Ergonomická otočná bočná rukoväť z uhlíkových vlákien, ktorá sa vyznačuje ľahkým a pohodlným úchopom, pre plynulý pohyb fotoaparátu.
4. Držiak monitora podporuje 180° náklon, 360° otočenie a pohodlné sledovanie monitora.
5. Zabudované svorky na 15 mm tyče, možno inštalovať po 15 mm tyče na upevnenie zaostrovania, matného boxu, podpery objektívu a ďalšieho príslušenstva.

Kompatibilita s adaptérom pre montáž:
Metabones ARRI PL Lens to Canon RF-Mount T Cine Speed Booster ULTRA 0,71x (EOS-R)
Adaptér Metabones Canon EF Lens to RF-Mount T CINE Speed Booster Ultra 0,71x (EOS-R)

Kompatibilný s
RED KOMODO

OBSAH BALENIA

Vrchná doska × 1
Ľavá bočná doska × 1
Pravá bočná doska × 1
Základná doska × 1
Podpierka adaptéra pre uchytenie objektívu × 1
Doska na batérie s V-koncovkou × 1
Napájací kábel D-TAP na Lemo × 1
Horná rukoväť × 1
Držiak na monitor × 1
Súprava montážnej dosky Manfrotto × 1
Otočná rukoväť NATO × 1

ŠPECIFIKÁCIE

Product Dimensions: 183.7 x 187 x 231,5 mm
Rozmery balenia: 257.0 x 185,0 x 135,5 mm
Hmotnosť výrobku: 1214,0 ± 10,0 g
Hmotnosť balenia: 1484,0 ± 10,0 g
Materiál(y): hliníková zliatina, nehrdzavejúca oceľ, uhlíkové vlákna, POM

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Klietky
K tomuto produktuRED KOMODO
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Kamery

  • Doprava zdarma
  • Top produkt
  • Darček zadarmo

RED KOMODO

Darček v cene 151.64 €
Na odoslanie 2 ks
bez DPH 5 925 € 7 110 €