Sirui C60R RGB LED Monolight

SIRUI C60R je viacúčelové kontinuálne svetlo, ktoré možno napájať sieťovým adaptérom, ako aj 2x batériou NP-F970 (nie je súčasťou balenia). Farbu svetla C60R možno plynule nastaviť v rozsahu RGB (Full Color 360°). Možno tak simulovať všetky svetelné nálady. Prenosné svetlo možno držať v ruke pomocou rukoväte alebo ho možno pripevniť k svetelnému stojanu s…

Viac informácií

446 € s DPH 371.67 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

SIRUI C60R je viacúčelové kontinuálne svetlo, ktoré možno napájať sieťovým adaptérom, ako aj 2x batériou NP-F970 (nie je súčasťou balenia). Farbu svetla C60R možno plynule nastaviť v rozsahu RGB (Full Color 360°). Možno tak simulovať všetky svetelné nálady. Prenosné svetlo možno držať v ruke pomocou rukoväte alebo ho možno pripevniť k svetelnému stojanu s 5/8" vývodom. Vhodné napríklad pre nasledujúce scenáre: Živé podujatia, kempovanie, líčenie, fotografovanie portrétov, video, film, kino, svadba, fotografovanie detí atď.

Vlastnosti:

 • - Tichý chod - iba 20 dB v prevádzkovom režime.
 • - Ľahký a kompaktný - 170 x 122 x 120 mm, 925 g (bez reflektora a batérie)
 • - Prevádzka prostredníctvom sieťového adaptéra alebo dvoch dobíjacích batérií (batérie nie sú súčasťou dodávky)
 • - Obsahuje nastaviteľnú rukoväť s 5/8" vývodom pre svetelné stojany
 • - Vrátane držiaka na nabíjanie batérií pre 2x Sony NP-F970 (batérie nie sú súčasťou balenia)
 • - Vrátane reflektora - voliteľné príslušenstvo možno použiť s konektorom Bowens
 • - Pohodlné puzdro na prenášanie s ramenným popruhom
 • - 16 svetelných efektov FX - blesk, blesk, televízia, SOS, ohňostroj, blikajúce svetlo, zváranie, tlkot srdca, bomba, sviečka, oheň, teplota, farba a ďalšie
 • - Plynulé nastavenie teploty farieb od 2800 - 6500 K
 • - Možnosť ovládania na zariadení a/alebo prostredníctvom aplikácie SIRUI
 • - Podporuje skupinové ovládanie
 
Zariadenie C60R využíva čipovú súpravu RGBWW LED a vlastnú optiku na miešanie farieb na dosiahnutie 360° schopnosti plnej farby, vďaka čomu má zariadenie výnimočne kvalitné farby a konzistentné svetlá.
9 predvolieb gélu
v zariadení C60R je zabudovaných deväť často používaných gélov na rýchlu replikáciu obľúbených gélov a na oslobodenie tvorcov od fyzického prenášania gélov.
Prenosné riešenie osvetlenia!
SIRUI C60R sa považuje za jedno z najľahších bodových svetiel RGB LED na trhu. V porovnaní s tradičnými panelmi LED je C60R kompaktné, všestranné a poskytuje príjemné mäkké osvetlenie bez duchov.
Rýchlonabíjací batériový box
Inovatívny box na batérie s rýchlym nabíjaním vám umožňuje prevádzkovať svietidlo C60R bez otravných káblov. Jednoducho vložte dve univerzálne batérie NP-F970 do priehradky a môžete začať voľne fotografovať vonku.
AC/DC adaptér + box na rýchle nabíjanie batérií
Súčasťou balenia je grip
Štandardný grip umožňuje zbaviť sa svetelného stojana pre flexibilnejšie používanie fotoaparátu C60R.
Ultra tichý ventilátor
Pokročilé technológie sa používajú na zníženie hlučnosti ventilátora až na 20 dB, čo vám umožňuje používať svetlo pri jeho maximálnom jase bez obáv z tepla a hluku.
Držiak Bowens
Na rozdiel od podobných výrobkov s vlastným držiakom je model C60R vybavený držiakom Bowens, ktorý umožňuje prácu so širokou škálou modifikátorov svetla.
Režim CCT
Do režimu CCT sa pridáva nastavenie G/M na vyváženie posunu farieb zo zelenej na purpurovú. Nastavenie nuansy by mohlo zachovať rovnomernosť zdroja osvetlenia v rovnakej zostave.
16 Svetelné efekty
v modeli C60R je zabudovaných 16 svetelných efektov s nastaviteľnou intenzitou a rýchlosťou, ktoré umožňujú obnoviť širokú škálu realistických svetelných scenárov
Vysoký CRI / TLCI
Vysoké meradlá CRI a TLCI poskytujú modelu C60R schopnosť reprodukovať živé a presné farby.
Ovládanie na palube + ovládanie cez APP
Pre model C60R je k dispozícii aj ovládanie pomocou aplikácie APP. APP umožňuje rozdeliť viacero svetiel do niekoľkých skupín a efektívne ich ovládať na diaľku. Uvedomte si, že do jednej skupiny je možné zaradiť maximálne 6 svetiel.
Čo je súčasťou balenia
Voliteľná stránka
Špecifikácie
Parametre

Parametre

Výrobca: Sirui
Kategória: Štúdiové svetlá

Hlavné parametre

Ovládanie svetlaBluetooth IOS/Android aplikace
Typ svetlaRGB
Typ napájaniaNapájací adaptér
Typ napájaniaNP batéria
Typ napájaniaSONY batérie F550,F750,F970
Typ batérieNP-F