Sennheiser MKE 200 Directional Camera Microphone

Smerový mikrofón na kamere so zabudovanou ochranou proti vetru a tlmením nárazov na zlepšenie zvuku v kamere. Obsahuje 3,5 mm káble TRS a TRRS s cievkou na kompatibilitu s digitálnymi zrkadlovkami a bezzrkadlovkami alebo mobilnými zariadeniami.

Viac informácií

102.48 € s DPH 85.4 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 23. 03.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Smerový mikrofón na kamere so zabudovanou ochranou proti vetru a tlmením nárazov na zlepšenie zvuku v kamere. Obsahuje 3,5 mm káble TRS a TRRS s cievkou na kompatibilitu s digitálnymi zrkadlovkami a bezzrkadlovkami alebo mobilnými zariadeniami.

Kvalitné video je v dnešnej dobe ľahko dostupné, ale nie vždy je to tak, pokiaľ ide o kvalitný zvuk. Dokonca aj telefón vo vašom vrecku dokáže natáčať video v ostrom rozlíšení 4K, tak prečo by nemalo znieť rovnako dobre, ako vyzerá?

Predstavujeme MKE 200: prvý krok spoločnosti Sennheiser k vylepšeniu vášho zvuku.

Teraz už zachytávanie zvuku v hlučnom prostredí nie je problém. Smerová mikrofónová kapsula dodáva vášmu hlasu prítomnosť, zatiaľ čo funkcie, ako je zabudovaná protiveterná clona a držiak na otrasy, zabezpečia, že vaše nahrávky budú znieť čistejšie ako kedykoľvek predtým. Tento kompaktný a dostatočne elegantný mikrofón, ktorý sa hodí do fotoaparátu alebo telefónu, určite zlepší zvuk každého videa, ktoré natočíte.

Vylepšite svoj zvuk so značkou, ktorej dôverujú profesionáli v oblasti zvuku. MKE 200-Be heard.

Smerový zvuk - Mikrofón MKE 200 je vybavený superkardioidnou kapsulou, ktorá poskytuje ostrosť a detaily a zároveň odmieta nežiaduci šum v pozadí. Tento smerový mikrofón, ideálny pre vlogerov aj kameramanov, zlepší váš zvuk v kamere a dodá vašim nahrávkam čistotu.

Zabudovaná ochrana proti vetru a tlmenie nárazov - Všetky ručné kamery sú náchylné na manipulačný hluk, preto je MKE 200 vybavený integrovanou ochranou proti vetru a tlmením nárazov. Kombinácia týchto dvoch funkcií zabezpečuje čo najčistejšie zvukové záznamy pri snímaní videa v pohybe. Na maximálnu ochranu pred vetrom môžete pridať dodávané príslušenstvo s kožušinovým čelným sklom.

Kompatibilita - V dnešnom svete sa vaše nahrávanie videozáznamov s najväčšou pravdepodobnosťou neobmedzuje len na jedno zariadenie a nemusí to byť ani váš mikrofón. Každý MKE 200 obsahuje 3,5 mm (1/8in) káble TRS a TRRS na použitie s digitálnymi zrkadlovkami a bezzrkadlovkami alebo mobilnými zariadeniami.

 

 • Smerový mikrofón pre izolovaný a vylepšený zvuk vo fotoaparáte

 • Kompaktný dizajn s elegantnou a štýlovou povrchovou úpravou

 • Integrovaná ochrana proti vetru a vnútorný závesný držiak na minimalizáciu manipulačného hluku

 • Vymeniteľné 3,5 mm (1/8") konektory TRS a TRRS na použitie s fotoaparátmi DSLR a bezzrkadlovkami alebo mobilnými zariadeniami

 • Štandardné uchytenie na studenú päticu pre univerzálne použitie

 • Prevádzka bez batérií

OBSAH BALENIA

 • Mikrofón MKE 200 na fotoaparáte
 • CL 35 TRS, uzamykateľný kábel TRS-TRS so závitom
 • CL 35 TRRS, uzamykateľný kábel TRS - TRRS
 • MZH 200 chlpaté čelné sklo
 • Vrecko so šnúrkou
 • Stručná príručka
 • Bezpečnostná príručka

ŠPECIFIKÁCIE

508897

 

 

 
Parametre

Parametre

Výrobca: Sennheiser
Kategória: Kamerové mikrofóny
ALTERNATÍVY (2)

Saramonic CamMic+

Skladom 1 ks
bez DPH 93 € 111.6 €

Azden SMX-30V

Skladom 2 ks
bez DPH 249 € 298.8 €