Sennheiser Headworn condenser microphone, omnidirectional polar pattern, Lemo 3-pin, black

Sennheiser HSP 2 je ľahký profesionálny kondenzátorový mikrofón na hlavu určený na bezdrôtové reprodukovanie reči a spevu. Vďaka všesmerovej charakteristike, diskrétnemu nastaviteľnému náhlavnému oblúku, ultratenkému mikrofónnemu ramenu s hrúbkou 1,1 mm a 3-pinovému konektoru LEMO ponúka pohodlné a nenápadné používanie v divadle, pri živých vystúpeniach, prezentáciách,…

Viac informácií

563 € s DPH 457.72 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na otázku
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE OBSAH BALENIA

Popis produktu

Sennheiser HSP 2 je ľahký profesionálny kondenzátorový mikrofón na hlavu určený na bezdrôtové reprodukovanie reči a spevu. Vďaka všesmerovej charakteristike, diskrétnemu nastaviteľnému náhlavnému oblúku, ultratenkému mikrofónnemu ramenu s hrúbkou 1,1 mm a 3-pinovému konektoru LEMO ponúka pohodlné a nenápadné používanie v divadle, pri živých vystúpeniach, prezentáciách, speve a pri reprodukovaní hovorenej reči. Vďaka vymeniteľnému káblu a nastaviteľnému držiaku mikrofónu je vhodný na profesionálne použitie v systémoch sérií Sennheiser 2000, 3000 a 5000.

Sennheiser HSP 2 je vysoko kvalitný profesionálny kondenzátorový mikrofón na hlavu určený na bezdrôtové snímanie spevu a reči. Jeho diskrétny dizajn spája pohodlný nastaviteľný náhlavný oblúk s ľahkou konštrukciou, vďaka čomu je vhodný na dlhodobé používanie v prostredí profesionálnych vystúpení a prezentácií.

Mikrofón HSP 2 využíva sférickú (všesmerovú) charakteristiku snímania, vďaka čomu dokáže konzistentne zachytávať zvuk zo všetkých smerov okolo mikrofónovej kapsule. Vďaka tomu je ideálny pre spev, hovorené slovo, divadlo, muzikály, živé vystúpenia a ďalšie aplikácie, kde je potrebná prirodzená a konzistentná reprodukcia hlasu.

Mikrofón je vybavený membránou Sennheiser Special Umbrella Diaphragm™, navrhnutou tak, aby zabezpečovala spoľahlivý výkon a pomáhala chrániť mikrofónovú kapsulu. Ultratenký 1,1 mm držiak mikrofónu je možné nastaviť tak po dĺžke, ako aj po uhle a umiestniť ho na ľavú alebo pravú stranu, čo poskytuje flexibilitu pre rôznych používateľov a požiadavky na vystúpenia.

Nastaviteľný hlavový oblúk sa prispôsobí rôznym veľkostiam hlavy, zatiaľ čo krčný oblúk udržiava mikrofónovú zostavu v dostatočnej vzdialenosti od golierov a odevov, čím pomáha zachovať diskrétny vzhľad a znižuje potenciálne rušenie spôsobené odevom. Kábel mikrofónu je vymeniteľný, čo zjednodušuje údržbu a uľahčuje dlhodobé profesionálne používanie.

Model HSP 2 je k dispozícii v viacerých konfiguráciách a táto verzia sa vyznačuje čiernym povrchom a 3-pinovým konektorom LEMO, ktorý zaisťuje kompatibilitu so špecifikovanými zariadeniami sérií Sennheiser 2000, 3000 a 5000.

Kľúčové vlastnosti

  • Profesionálny mikrofón na hlavu – Určený na reč a spev bez použitia rúk.
  • Všesmerová charakteristika – Sférická charakteristika zachytáva zvuk zo všetkých smerov.
  • Kondenzátorový mikrofón – Zabezpečuje detailnú reprodukciu hlasu a spevu.
  • 3-pinový konektor LEMO – určený pre kompatibilné bezdrôtové systémy Sennheiser.
  • Čierne vyhotovenie – diskrétny profesionálny vzhľad.
  • Nastaviteľný hlavový oblúk – prispôsobí sa rôznym veľkostiam hlavy.
  • Pohodlný dizajn umožňujúci voľné ruky – Vhodný pre dlhodobé profesionálne použitie.
  • Konštrukcia s náhrdelníkom – Pomáha udržať mikrofón ďalej od golierov a oblečenia.
  • Ultratenký držiak mikrofónu s hrúbkou 1,1 mm – diskrétny a nastaviteľný.
  • Upevnenie na ľavej alebo pravej strane – Rameno mikrofónu je možné umiestniť na ľubovoľnú stranu.
  • Nastaviteľný mikrofón – Dĺžku a uhol je možné prispôsobiť.
  • Špeciálna membrána Umbrella Diaphragm™ – konštrukcia membrány mikrofónu Sennheiser.
  • Vymeniteľný kábel – Umožňuje pohodlnú výmenu a údržbu.
  • Vysoká maximálna hladina akustického tlaku (SPL ) – Zvládne hladiny akustického tlaku až do 150 dB.
  • Ľahká konštrukcia – Mikrofón váži približne 6,5 g bez kábla.
  • Profesionálne použitie – Vhodný pre spev, hovorené slovo, živé vystúpenia, divadlo a muzikály.

OBSAH BALENIA

  • 1 × náhlavný mikrofón Sennheiser HSP 2
  • 1 × kábel
  • 1 × Prenosné puzdro s penovou výstelkou
  • 1 × sada predĺžok na zmenu frekvenčného rozsahu

ŠPECIFIKÁCIE

  • Značka: Sennheiser
  • Model: HSP 2
  • Typ produktu: Kondenzátorový mikrofón na hlavu
  • Farba: Čierna
  • Typ mikrofónu: Kondenzátorový
  • Smerová charakteristika: Všeobecná / sférická
  • Konektor: LEMO 3-pinový
  • Frekvenčná charakteristika: 20 Hz – 20 kHz
  • Citlivosť: 2 mV/Pa
  • Nominálna impedancia: 1000 Ω
  • Minimálna impedancia zaťaženia: 4700 Ω
  • Maximálny akustický tlak: 150 dB
  • Ekvivalentná hladina hluku: 28 dB(A)
  • Napájanie: 4,5–15 V
  • Prúd napájania: približne 250 µA
  • Priemer mikrofónovej kapsule: 4,8 mm
  • Priemer ramienka mikrofónu: 1,1 mm
  • Dĺžka kábla: 1,6 m
  • Hmotnosť: približne 6,5 g bez kábla
  • Upevnenie: typ M
  • Kompatibilné série: Sennheiser 2000, 3000, 5000
Parametre

Parametre

Výrobca: Sennheiser
Kategória: Mikrofóny

Hlavné parametre

Typ mikrofonuCondenser
CharakteristikaOmnidirectional / Spherical
ALTERNATÍVY (4)