Sennheiser EW-DX TS 3-pinový stolový vysielač (3p XLR)

Stolný bezdrôtový vysielač Sennheiser EW-DX pre mikrofóny s husím krkom s 3-pinovým výstupným konektorom XLR. V predaji približne od 6/2023.

Viac informácií

898.8 € s DPH 749 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na telefón
Popis produktu

Popis produktu

Stolný bezdrôtový vysielač Sennheiser EW-DX pre mikrofóny s husím krkom s 3-pinovým výstupným konektorom XLR. V predaji približne od 6/2023.

Novinka v oblasti bezdrôtových mikrofónových systémov!
Rad bezdrôtových mikrofónov Sennheiser EW-DX ponúka špičkový výkon, vysokú spoľahlivosť a vynikajúcu 24-bitovú kvalitu zvuku, aby vyhovel potrebám všetkých náročných zákazníkov, od spoločností prenajímajúcich filmové vybavenie, živých kapiel a divadelných spoločností až po televíznych profesionálov. Rovnako ako sesterské modely série EW-D, aj produkty EW-DX ponúkajú extrémne nízku latenciu (1,9 ms) a veľmi široký vstupný dynamický rozsah 134 dB na spracovanie prakticky akéhokoľvek zvukového signálu. Priemerná výdrž batérie - v prípade batérií BA 70 je to pôsobivých 12 hodín - je dostatočná na skúšky a samotné predstavenie. Štandardné batérie AA môžu prístroj napájať až 8 hodín. Vysielače EW-DX majú dosah až 100 m v závislosti od zahltenia aktuálnej lokality! Medzi ďalšie výhody patrí automatické nastavenie kanálov, diaľkové ovládanie a monitorovanie a šifrovanie prenosu AES-256. Šírka pásma je v porovnaní s EW-D širšia, až 88 MHz, pre väčší počet kanálov.

Veľký rozsah, jednoduché nastavenie
Rovnako ako ostatné modely z radu Sennheiser Evolution Wireless Digital, aj nové produkty EW-DX uprednostňujú efektívne využívanie VF spektra: neprodukujú žiadne výrazné intermodulačné produkty, a preto umožňujú používať viacero prenosových frekvencií s lineárnym rozložením. V štandardnom režime - s rozložením frekvencií v krokoch po 600 kHz - poskytuje séria EW-DX až 146 spojení alebo až 293 frekvencií v režime Link Density Mode (LD, s krokmi po 300 kHz medzi frekvenciami). V tomto režime je dosah znížený len o 10 %, takže aj režim LD ponúka vynikajúcu kvalitu prenosu a vysoký prenosový výkon.

Vysielače EW-DX
Rad EW-DX zahŕňa dva nositeľné vysielače: EW-DX SK s 3,5 mm jack konektorom pre mikrofóny a nástroje a EW-DX SK 3-Pin so špeciálnym trojpinovým konektorom Lemo. Bodypacky možno používať s akýmikoľvek mikrofónmi Sennheiser alebo Neumann MCM vhodnými pre digitálne vysielače alebo s vhodnými mikrofónmi iných výrobcov. K dispozícii sú aj dve verzie ručných mikrofónov: s tichým programovateľným tlačidlom stlmenia (EW-DX SKM-S) alebo bez prepínača (EW-DX SKM). Tlačidlo stlmenia je možné nastaviť na režimy "off", "AF Mute" a "RF Mute". Pre ručný mikrofón je k dispozícii 14 mikrofónových hláv Sennheiser a Neumann!

Všetky vysielače EW-DX SK ponúkajú aj nastavenia výstupu na striedanie na tom istom kanáli prijímača (napr. ak sa kontroluje viac gitár) pri zachovaní úrovní na mixážnom pulte. Pre gitaristov a basgitaristov, ktorí uprednostňujú zvuk nástroja pripojeného káblom, je k dispozícii emulácia kábla nastaviteľná v troch stupňoch.

Vysielače EW-DX sú tiež prvé na trhu, ktoré používajú e-ink displeje, čo umožňuje zobrazovať dôležité údaje aj po vypnutí. Sú tiež vybavené vysokofrekvenčným filtrom na zníženie manipulačného hluku v krokoch 30 Hz, 60 Hz, 80 Hz, 100 Hz a 120 Hz. Nie sú tu ani kontakty na nabíjanie batérií BA 70, ani integrovaný generátor testovacích tónov. Jas displeja je samozrejme možné upraviť, nastavenia uzamknúť alebo deaktivovať zelenú stavovú diódu.

Príslušenstvo
Medzi základné príslušenstvo, ktoré je k dispozícii od prvého uvedenia systému EW-DX, patrí nabíjačka L 70 USB pre batérie BA 70 (predáva sa aj v sade s napájacím zdrojom NT 5-20 UCW a párom batérií BA 70). Napájací kábel EW-D a napájací zdroj NT 12-35 CS môžu napájať až štyri prijímače EW-DX EM 2. Na aktualizáciu FW sa používa softvér Sennheiser Control Cockpit pre Windows, ktorý sa odporúča pre prijímače na zabezpečenie maximálnej kompatibility systému s novými produktmi a funkciami...

Parametre

Parametre

Výrobca: Sennheiser
Kategória: Bezdrôtové systémy
PRÍSLUŠENSTVO (7)

Audio

  • Doprava zdarma

Sennheiser EW-DX EM 2

na telefón
bez DPH 916.8 € 1 100.16 €
  • Doprava zdarma

Sada Sennheiser EW-DX 835-S (sada s ručnými mikrofónmi)

na telefón
bez DPH 1 921.68 € 2 306.02 €
  • Doprava zdarma

Sada Sennheiser EW-DX SK/SKM-S (sada s ručným a nositeľným vysielačom)

na telefón
bez DPH 1 746.91 € 2 096.29 €
  • Doprava zdarma

Sennheiser EW-DX EM 2 Dante

na telefón
bez DPH 1 249 € 1 498.8 €
  • Doprava zdarma

sada Sennheiser EW-DX MKE 2 (sada s klopovými mikrofónmi)

na telefón
bez DPH 2 358.58 € 2 830.3 €
  • Doprava zdarma

Sennheiser EW-DX EM 4 Dante

na telefón
bez DPH 2 999 € 3 598.8 €
  • Doprava zdarma

Sada Sennheiser EW-DX MKE 2/835-S (sada s ručným a klopovým mikrofónom)

na telefón
bez DPH 2 140.13 € 2 568.16 €