Sachtler Flowtech 75 MS

Statív Sachtler Flowtech 75 MS z uhlíkových vlákien s rozperkou v strednej úrovni a gumovými nohami upúšťa od bežnej konštrukcie s jednoduchou alebo dvojitou trubicou z uhlíkových vlákien a namiesto toho má prepracovaný tvar nôh pre lepšiu torznú pevnosť. Pracovné nohy vážia len necelých 7 kg, napriek tomu však unesú užitočné zaťaženie až…

Viac informácií

1 536 € s DPH 1 280 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 03. 04.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Statív Sachtler Flowtech 75 MS z uhlíkových vlákien s rozperkou v strednej úrovni a gumovými nohami upúšťa od bežnej konštrukcie s jednoduchou alebo dvojitou trubicou z uhlíkových vlákien a namiesto toho má prepracovaný tvar nôh pre lepšiu torznú pevnosť. Pracovné nohy vážia len necelých 7 kg, napriek tomu však unesú užitočné zaťaženie až 44 kg a pri použití dodávaného odnímateľného stredového rozpera sa rozťahujú z minimálnej výšky 24" do maximálnej výšky 61". Každá noha je vybavená jednou upínacou pákou, ktorá sekcie uzamyká a odomyká.

Každá noha sa vysúva alebo zasúva nezávisle od ostatných dvoch a po odpojení od rozpery sa každá noha môže otáčať bez toho, aby ovplyvnila ostatné nohy. To je užitočné najmä pri práci na nerovnom alebo hrboľatom teréne. Rozperu môžete úplne odstrániť a každú nohu zablokovať v jednej z troch polôh, takže v prípade potreby môžete pracovať bez rozpery. Vďaka tomu môžete nohy extrémne roztiahnuť na nízke zábery, pričom si nohy statívu zachovávajú torznú stabilitu. Dvojité hroty na konci každej nohy poskytujú dodatočnú priľnavosť pri práci na mäkšom podklade a pri práci na tvrdom alebo chúlostivom povrchu môžete na dvojité hroty zacvaknúť gumové nožičky pre lepšiu priľnavosť.

Parametre

Parametre

Výrobca: Sachtler
Kategória: Statívové nohy