Roland Go:Mixer Pro-X

Kompaktný mixážny pult pre smartfóny a tablety!

Viac informácií

146.3 € s DPH 121.92 € bez DPH
-+
Dostupnosť
obvykle na sklade
Kód tovaru:
ROL-GOMIXERPROX
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Kompaktný mixážny pult pre smartfóny a tablety!

Na vašom zvuku záleží

Ak vytvárate hudobné videá, webové relácie, podcasty alebo živé vysielanie pomocou telefónu alebo tabletu, potrebujete GO:MIXER PRO-X. Kvalita zvuku môže rozhodnúť o vašej prezentácii, a ak chcete na poslucháčov naozaj zapôsobiť a zaujať ich, zabudovaný mikrofón vášho zariadenia vám stačiť nebude. So zariadením GO:MIXER PRO-X môžete pripojiť a mixovať až sedem vstupných zdrojov zvuku v štúdiovej kvalite - takže budete vždy znieť skvele, nech ste kdekoľvek.

Zvuk, ktorý znamená biznis

Zatiaľ čo diváci dokážu tolerovať zlú kvalitu videa, pri zlom zvuku vás okamžite vypnú. Do svojej práce ste vložili veľa úsilia, tak si ju neničte zlým zvukom. Použite svoj telefón/tablet s jeho skvelými funkciami videa a nechajte GO:MIXER PRO-X, aby sa postaral o mixovanie zvuku v špičkovej kvalite. Nech už vytvárate akýkoľvek obsah, GO:MIXER PRO-X vám umožní ukázať vašu kreativitu v tom najlepšom svetle.

Vysokokvalitný zvuk na akejkoľvek platforme

GO:MIXER PRO-X spolupracuje s obľúbenými streamovacími službami, ako sú YouTube, Zoom, Instagram a TikTok, takže pri každom živom vysielaní budete mať skvelý zvuk.

Hrajte samostatne

GO:MIXER PRO-X sa ľahko používa, aj keď ste na vystúpenie sami. Má všetky potrebné vstupy pre hlas, hudobný nástroj alebo oboje. Hlasitosť a ďalšie ovládacie prvky sú prehľadne označené a ľahko ich nájdete, aj keď ste zapálení pre daný moment a práve ho preciťujete. A vďaka funkcii Loop Back môžete jednoducho nahrávať vystúpenia so skladbami z hudobnej knižnice zariadenia.

Hrajte s ostatnými

Ak vystupujete s inými hudobníkmi, GO:MIXER PRO-X vám kryje chrbát. Vďaka všestranným vstupom môžete pripojiť gitaru alebo basgitaru, mikrofón XLR, mono/stereo nástroj a dve zariadenia linkovej úrovne na mixovanie a nahrávanie vystúpení priamo na mieste.

Skvelý zvuk sa netýka len hudby

Každý poslucháč ocení dobrý a čistý zvuk. Pomôže vám sprostredkovať vaše posolstvo a urobí vašu prezentáciu pútavejšou. GO:MIXER PRO-X s mikrofónovým vstupom XLR a kompaktnými rozmermi vylepšuje podcasty, rozhovory, online lekcie, videohovory a ďalšie. Konektor pre slúchadlá dokonca podporuje druhý vstup pre mikrofón, takže môžete pridať ďalší hlas pomocou mikrofónu náhlavnej súpravy alebo slúchadiel smartfónu.

Pripojtesa na

GO:MIXER PRO-X sa dodáva s káblami potrebnými na pripojenie k väčšine mobilných zariadení so systémom iOS alebo Android. Pripojte sa digitálne k zariadeniam pomocou USB-C alebo Lightning alebo analógovo pomocou kábla TRRS.

Tvorte kdekoľvek

Kompaktný a mimoriadne prenosný mixér GO:MIXER PRO-X je navrhnutý na tvorbu na cestách. Napájajte ho z mobilného zariadenia alebo použite batérie na viac ako štyri hodiny prevádzky. Okrem toho, že GO:MIXER PRO-X poskytuje výnimočnú kvalitu zvuku pre videá a živé prenosy, je vynikajúci aj ako zvukové rozhranie pre hudobné aplikácie, ako sú Zenbeats alebo GarageBand, a skvele funguje aj ako prenosný samostatný mixážny pult na cvičenie a vystupovanie.

Osvedčená kvalita Roland

Už takmer 50 rokov sú inovatívne multimediálne produkty a elektronické hudobné nástroje Roland zdrojom inšpirácie pre priekopníckych umelcov na celom svete. GO:MIXER PRO-X pokračuje v tejto dlhoročnej tradícii a poskytuje kvalitné riešenie na uvoľnenie vášho plného tvorivého potenciálu.

Parametre

Parametre

Výrobca: Roland
Kategória: Mixpulty
PRÍSLUŠENSTVO (5)

Audio

Sennheiser MK 4

Na odoslanie 3 ks
bez DPH 262.33 € 314.8 €

Sennheiser e 906

Na odoslanie 2 ks
bez DPH 174.66 € 209.6 €

Lewitt LCT 240 PRO

Skladom 1 ks
bez DPH 129 € 154.8 €

Rode NT1-A

Na odoslanie 4 ks
bez DPH 141.35 € 169.62 €
  • -8 %

Lewitt LCT 441 FLEX

ŠPECIÁLNA AKCIA: -8%
Skladom 1 ks
bez DPH 299 € 358.8 €