Kompaktný kondenzátorový mikrofón RODE XCM-50 s rozhraním USB-C

Rode XCM-50 je kompaktný mikrofón USB-C so zabudovanými pokročilými funkciami DSP, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytoval detailnú reprodukciu reči a hlasu pre streamerov a hráčov, ktorí hľadajú profesionálnu kvalitu zvuku a jednoduchú prevádzku plug-and-play. Kondenzátorová mikrofónová kapsula má kardioidný polárny vzor, ktorý zameriava snímanie…

Viac informácií

193.8 € 183.97 € s DPH 153.31 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 31. 03.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Rode XCM-50 je kompaktný mikrofón USB-C so zabudovanými pokročilými funkciami DSP, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytoval detailnú reprodukciu reči a hlasu pre streamerov a hráčov, ktorí hľadajú profesionálnu kvalitu zvuku a jednoduchú prevádzku plug-and-play. Kondenzátorová mikrofónová kapsula má kardioidný polárny vzor, ktorý zameriava snímanie zvuku na objekt pred mikrofónom a zachytáva menej nežiaduceho zvuku zo zadnej časti a zo strán, aby vás publikum a spoluhráči počuli nahlas a jasne. Súčasťou balenia je držiak s jarmom na jednoduché upevnenie na rameno ramena alebo mikrofónový stojan a držiak je otočný o 360°, čo uľahčuje optimalizáciu polohy na hranie a vysielanie. Súčasťou balenia je aj stojan na statív na použitie na stole.

Pripojenie USB-C Plug-and-Play s monitorovaním slúchadiel
 • XCM-50 je napájaný cez zbernicu USB a ponúka 24-bitovú / 48 kHz analógovo-digitálnu konverziu a súčasťou balenia je aj výkonný zvukový softvér UNIFY od spoločnosti Rode, ktorý umožňuje odomknúť ďalšie funkcie výkonného interného DSP mikrofónu a mixovať až štyri USB mikrofóny naraz pre podcasting a streamovacie aplikácie.
 • 3,5 mm konektor pre slúchadlá s nulovou latenciou, ovládaním hlasitosti a tlačidlom stlmenia mikrofónu umožňuje monitorovať zvuk v reálnom čase, takže presne počujete, čo mikrofónová kapsula sníma. K dispozícii je 9,8-palcový predlžovací kábel slúchadiel, ktorý vám poskytne dostatok priestoru na pohyb počas podcastingu alebo drvenia v obľúbenej hre.

Úplná kontrola nad zvukom
 • Dodávaný softvér UNIFY vám poskytuje úplnú kontrolu nad všetkými zvukovými vstupmi a výstupmi v jednom intuitívnom mixéri.
 • Intuitívny softvér sa nastavuje za niekoľko sekúnd a jeho používanie je mimoriadne jednoduché aj pri tých najzložitejších nastaveniach streamovania alebo hrania hier, takže môžete v priebehu niekoľkých sekúnd začať naživo s neuveriteľným zvukom.
 • Mixujte až štyri mikrofóny a šesť virtuálnych zvukových zariadení vrátane hry, chatu, hudby, systému a prehliadača.
 • Bezproblémovo zachytávajte zvuk živého vysielania pomocou vstavanej funkcie nahrávania UNIFY a potom ho optimalizujte pre hlavné zvukové platformy. Nahrávajte v stereo alebo viacstopom režime pre maximálnu flexibilitu pri vytváraní obsahu.
 • Vytvorte dokonalý zvukový zážitok pre svoje publikum, spoluhráčov a seba vďaka nezávislým submixom pre všetky výstupy. Monitorujte všetky zdroje zvuku v plnom rozlíšení.
Vytvorte si vlastný zvuk
 • Prispôsobte si zvukový podpis modelu XCM-50 tak, aby vyhovoval vášmu hlasu, pomocou pokročilého spracovania APHEX vrátane legendárneho Aural Exciter a Big Bottom.
 • Odstráňte šum na pozadí a dosiahnite, aby váš zvuk znel hladko, detailne a úderne pomocou kompresora, šumovej brány a vysokofrekvenčného filtra.
 • Dolaďte zvuk k dokonalosti pomocou granulárnej kontroly nad každým procesorom, rovnako ako v profesionálnom softvéri na mixovanie zvuku.
 • Pri používaní UNIFY s mikrofónom Rode X je všetko spracovanie zvuku riadené výkonným DSP čipom vo vnútri mikrofónu, čo odbremeňuje váš procesor a znamená, že v slúchadlách počujete všetko tak, ako sa deje.
Parametre

Parametre

Výrobca: RODE
Kategória: Mikrofóny

Hlavné parametre

TypKondenzátorový
Pripojenie mikrofónuUSB-C
CharakteristikaSmerový (Cardiodid)
Napájanie mikrofónaUSB-C