RED Pro CFExpress 660GB

Pamäťové karty RED®️ PRO CFexpress 660 GB, 1 TB, 1,3 TB, 2 TB a 4 TB, ktoré boli navrhnuté v spolupráci so spoločnosťou Angelbird Technologies špeciálne pre potreby vysokého výkonu systému V-RAPTOR™️ a snímania 8K, sú oficiálne certifikované pamäťové karty pre kamerový systém V-RAPTOR. Médiá sú kompatibilné s CFexpress™️ 2.0 typ B a podporujú precízny záznam…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -74%
1 140 € 300 € s DPH 250 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Pamäťové karty RED®️ PRO CFexpress 660 GB, 1 TB, 1,3 TB, 2 TB a 4 TB, ktoré boli navrhnuté v spolupráci so spoločnosťou Angelbird Technologies špeciálne pre potreby vysokého výkonu systému V-RAPTOR™️ a snímania 8K, sú oficiálne certifikované pamäťové karty pre kamerový systém V-RAPTOR. Médiá sú kompatibilné s CFexpress™️ 2.0 typ B a podporujú precízny záznam súborov s vysokou prenosovou rýchlosťou s priemyselným výkonom a odolnosťou rozšírenou o kapacitu karty.

K dispozícii je päť verzií karty RED PRO CFexpress:

tieto karty spĺňajú všetky špecifikácie kvality, výkonu a výdrže spoločnosti RED a majú porovnateľný výkon s predchádzajúcimi možnosťami médií RED (napr. RED MINI-MAG®️s).
660 GB a 1,3 TB High Endurance - tieto karty majú rovnaký základný hardvér (ako 2 TB a 4 TB možnosť), ale dosahujú ďalšiu predĺženú životnosť vďaka prevádzke v režime overprovisioned.
Ďalšie podrobnosti a návod, aká karta by mohla byť pre vás vhodná, nájdete tu.

Všetky oficiálne certifikované médiá prvej strany prešli rozsiahlym a prísnym testovaním s cieľom zabezpečiť optimalizovaný výkon a spoľahlivosť. Spoločnosť RED dôrazne odporúča používať tieto médiá alebo v opačnom prípade si pozrite zoznam príslušenstva RED APPROVED na stránke https://www.red.com/third-party-accessories, kde nájdete alternatívne možnosti.


Na karty RED PRO CFexpress sa vzťahuje predĺžená 36-mesačná obmedzená záruka poskytovaná spoločnosťou Angelbird v Rakúsku. Záruka spoločnosti Angelbird zahŕňa individuálny zákaznícky servis, technickú podporu a bezplatnú službu obnovy dát na úrovni hardvéru a softvéru. Služba obnovy dát sa vzťahuje na médiá, ktoré sa stretli s fyzickým poškodením a/alebo softvérovými problémami, ako je poškodenie dát alebo súborov. V prípade problémov s médiami alebo odstraňovania problémov navštívte stránku www.angelbird.com/support. Navštívte ich webovú stránku www.angelbird.com/warranty-activation a aktivujte si záruku na produkt do 30 dní od jeho zakúpenia.


KOMPATIBILITA: RED PRO CFexpress nie je kompatibilný s kamerovými systémami DSMC®️, DSMC2®️, RED RANGER®️ alebo KOMODO®️.

Parametre

Parametre

Výrobca: RED
Kategória: CFexpress
K tomuto produktuRED KOMODO

Hlavné parametre

Kapacita karty660GB
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Kamery

  • Doprava zdarma
  • Top produkt
  • Darček zadarmo

RED KOMODO

Darček v cene 151.64 €
Na odoslanie 2 ks
bez DPH 5 925 € 7 110 €