RED Pro CFExpress 4TB

Pamäťové kartyRED®️ PRO CFexpress 660 GB, 1 TB, 1,3 TB, 2 TB a 4 TB, ktoré boli navrhnuté v spolupráci s firmou Angelbird Technologies, aby spĺňali špeciálne potreby vysokého výkonu systému V-RAPTOR® a snímania 8K, sú oficiálne certifikované pamäťové karty pre kamerový systém V-RAPTOR. Médiá sú kompatibilné sCFexpress™️ 2.0…

Viac informácií

1 740 € s DPH 1 450 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na požiadanie
Popis produktu

Popis produktu

Pamäťové kartyRED®️ PRO CFexpress 660 GB, 1 TB, 1,3 TB, 2 TB a 4 TB, ktoré boli navrhnuté v spolupráci s firmou Angelbird Technologies, aby spĺňali špeciálne potreby vysokého výkonu systému V-RAPTOR® a snímania 8K, sú oficiálne certifikované pamäťové karty pre kamerový systém V-RAPTOR. Médiá sú kompatibilné sCFexpress™️ 2.0 typ B a podporujú precízny záznam súborov s vysokou prenosovou rýchlosťou s priemyselným výkonom a odolnosťou rozšírenou o kapacitu karty.

K dispozícii je päť verzií karty RED PRO CFexpress:

  • tieto karty spĺňajú všetky špecifikácie kvality, výkonu a výdrže spoločnosti RED a majú porovnateľný výkon s predchádzajúcimi možnosťami médií RED (napr. RED MINI-MAG®️s).
  • 1.3TB High Endurance - Tieto karty majú rovnaký základný hardvér (ako 2TB a 4TB možnosť), ale dosahujú ďalšiu predĺženú životnosť tým, že pracujú v režime overprovisioned.
  • Ďalšie podrobnosti a návod, aká karta by mohla byť pre vás vhodná, nájdete tu.


Všetky oficiálne certifikované médiá prvej strany prešli rozsiahlym a prísnym testovaním s cieľom zabezpečiť optimalizovaný výkon a spoľahlivosť. Spoločnosť RED dôrazne odporúča používať tieto médiá alebo v opačnom prípade si pozrite zoznam príslušenstva RED APPROVED na stránke https://www.red.com/third-party-accessories, kde nájdete alternatívne možnosti.

Na karty RED PRO CFexpress sa vzťahuje predĺžená 36-mesačná obmedzená záruka poskytovaná spoločnosťou Angelbird v Rakúsku. Záruka spoločnosti Angelbird zahŕňa individuálny zákaznícky servis, technickú podporu a bezplatnú službu obnovy dát na úrovni hardvéru a softvéru. Služba obnovy dát sa vzťahuje na médiá, ktoré sa stretli s fyzickým poškodením a/alebo softvérovými problémami, ako je poškodenie dát alebo súborov. V prípade problémov s médiami alebo odstraňovania problémov navštívte stránku www.angelbird.com/support. Navštívte ich webovú stránku www.angelbird.com/warranty-activation a aktivujte si záruku na produkt do 30 dní od jeho zakúpenia.

DSMC DSMC2 RANGER KOMODO KOMODO-X V-RAPTOR V-RAPTOR XL
- - - -
Parametre

Parametre

Výrobca: RED
Kategória: CFexpress

Hlavné parametre

CFexpress TypeType B
Kapacita karty4000GB