PreSonus AudioBox GO Ultrakompaktné 2x2 USB Type-C audio rozhranie

Vysoko prenosné a cenovo dostupné riešenie pre spevákov, hudobníkov a podcasterov, ktorí nahrávajú doma alebo na cestách, ultrakompaktné zvukové rozhranie PreSonus AudioBox…

Viac informácií

80.57 € s DPH 67.14 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 06. 12.
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Kód tovaru:
APRE004
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Vysoko prenosné a cenovo dostupné riešenie pre spevákov, hudobníkov a podcasterov, ktorí nahrávajú doma alebo na cestách, ultrakompaktné zvukové rozhranie PreSonus AudioBox GO s rozhraním USB typu C ponúka čistý mikrofónový predzosilňovač triedy A s fantómovým napájaním, 1/4" vstup pre elektrickú gitaru/basgitaru a jednoduchú ovládateľnosť vo formáte vhodnom na cestovanie.

AudioBox GO využíva prevodníky s vysokým rozlíšením na zabezpečenie integrity a detailov vašich signálov, či už pri nahrávaní alebo mixovaní. Vďaka dvom 1/4" výstupom na monitor a stereo výstupu na slúchadlá môže rozhranie poháňať sadu reproduktorov a slúchadiel a zároveň ponúka nezávislé ovládanie hlasitosti pre obidva výstupy. AudioBox GO je dodávaný so softvérom Studio One Prime DAW pre počítače Mac a Windows a obsahuje sadu zásuvných modulov Studio Magic, ktorá prináša množstvo efektov, virtuálnych nástrojov, slučiek tretích strán, softvéru a zvukov nástrojov.

Mikrofónový predzosilňovač triedy A
Mikrofónny predzosilňovač triedy A XMAX-L v zariadení AudioBox GO vychádza z konštrukcie používanej v chválených mixážnych pultoch StudioLive od spoločnosti PreSonus. Vďaka prepínateľnému 48V fantómovému napájaniu a až 50 dB zosilneniu je XLR-1/4" kombinovaný mikrofónový/linkový vstup schopný pojať mikrofón (dynamický alebo kondenzátorový) alebo signál na úrovni priameho boxu/linky, ako sú klávesy alebo bicí automat.

Nástrojový vstup
Na priame pripojenie Hi-Z elektrických nástrojov, ako je gitara alebo basgitara, je k dispozícii špeciálny 1/4" TS vstup. Pomocou dodaného pluginu Brainworx bx_rockrack vyvoláte realistické tóny zosilňovačov v dodanom softvéri Studio One Prime alebo vo vašom preferovanom DAW.

Prevodníky s vysokým rozlíšením
AudioBox GO sa môže pochváliť podporou digitálneho rozlíšenia až do 24-bit / 96 kHz a je vybavený na vykonávanie AD/DA konverzie s čistotou a presnosťou. Môže slúžiť aj ako kvalitný DAC prevodník na prehrávanie súborov s vysokým rozlíšením z vášho počítača.

Výstupy pre slúchadlá a monitor
Vďaka dvom 1/4" linkovým/monitorovým výstupom a stereo výstupu pre slúchadlá rozhrania môžete ľahko pripojiť pár reproduktorov a štúdiových slúchadiel a nezávisle nastavovať ich úrovne hlasitosti pomocou samostatných ovládačov na prednom paneli.

Monitorovanie bez oneskorenia
AudioBox GO je vybavený funkciou priameho monitora s ovládaním mixu, ktorá vám umožňuje vytvoriť dokonalé spojenie vstupného signálu s nulovou latenciou a spätného signálu z počítača.

Napájanie zo zbernice cez USB
So zariadením AudioBox GO môžete cestovať naľahko. Napája sa prostredníctvom pripojenia USB k počítaču Mac alebo Windows, takže si nemusíte brať so sebou externý napájací zdroj. Ako zariadenie kompatibilné s triedou USB typu C funguje aj so zariadeniami so systémom Android a iPad.

Vezmite si ho kamkoľvek
Vďaka svojmu ultrakompaktnému tvaru rozhranie šetrí miesto na stole alebo v batohu.

Softvér Studio One Prime
Hoci AudioBox GO audio funguje prakticky so všetkými softvérmi na nahrávanie zvuku pre macOS a Windows, dodáva sa s bezplatnou licenciou pre DAW PreSonus Studio One Prime, čím získate kompletné nahrávacie riešenie. Studio One sa ľahko učí a umožňuje vám komponovať, nahrávať a produkovať vaše majstrovské dielo bez toho, aby ste sa rozptyľovali nástrojmi
 • Pracovné prostredie s jedným oknom
 • Výkonná funkcia drag-and-drop
 • Neobmedzený počet stôp, kanálov FX a zásuvných modulov
 • Pokročilá úprava zvuku
 • Automatická kompenzácia oneskorenia
 • Prehliadač obsahu
 • Živé aranžovanie
 • Komponovanie
 • Vrstvy a zábery
 • Editor bicích nástrojov
 • Podpora MPE
 • Export do formátu MP3
 • Retrospektívny záznam
 • Obsahuje efekty, virtuálne nástroje, slučky a zvuky
 • Kompatibilný s Mac a Windows

ŠPECIFIKÁCIE

Formát Stolný počítač
Displej Žiadny
Kanály I/O 2 vstupy / 2 výstupy
Maximálna vzorkovacia frekvencia 96 kHz / 24-bitové
Počet mikrofónových predzosilňovačov 1 predzosilňovač
Zabudovaný mikrofón Žiadny
Nastavenie vstupnej úrovne 2 x gombík
Rozširujúce sloty Žiadne
 
Parametre

Parametre

Výrobca: Presonus
Kategória: Audio rozhrania
PRÍSLUŠENSTVO (8)

Audio

Sennheiser HD 280 Pro

Na odoslanie 4 ks
bez DPH 95.76 € 114.91 €

RODE M1 Live Performance Dynamic Microphone

14-30 dní
bez DPH 69.11 € 82.93 €

Sennheiser E945

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 174.66 € 209.6 €

Tascam TM-80 Studio Condenser Microphone

Na odoslanie 2 ks
bez DPH 79.71 € 95.65 €

Sennheiser HD 200 Pro

Na odoslanie 4 ks
bez DPH 60.69 € 72.83 €

Sennheiser HD250BT

Skladom 1 ks
bez DPH 33.82 € 40.58 €

Káble a konektory

Canare L-2T2S mikrofónový 6,0mm, XLR (M) / XLR (F) 5m, BLK

Skladom > 5 ks
bez DPH 17.5 € 21 €

Canare L-2T2S mikrofónový 6,0mm, XLR (M) / XLR (F) 3m, BLK

Skladom > 5 ks
bez DPH 14.1 € 16.92 €