PolarPro Vivid Collection for DJI Mavic 3 Classic (ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL)

Kolekcia Vivid pre Mavic 3 Classic kombinuje dva efekty filtrov (ND + polarizačný) do jedného skleneného prvku. Súčasťou sady sú filtre ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL na zníženie rýchlosti uzávierky a zníženie odleskov v jasných a reflexných podmienkach na dosiahnutie úžasne sýtych farieb. Na zachovanie maximálneho času letu a zabezpečenie optimalizácie gimbalu…

Viac informácií

116.18 € s DPH 96.82 € bez DPH
-+
Dostupnosť
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

Kolekcia Vivid pre Mavic 3 Classic kombinuje dva efekty filtrov (ND + polarizačný) do jedného skleneného prvku. Súčasťou sady sú filtre ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL na zníženie rýchlosti uzávierky a zníženie odleskov v jasných a reflexných podmienkach na dosiahnutie úžasne sýtych farieb. Na zachovanie maximálneho času letu a zabezpečenie optimalizácie gimbalu je každý filter vybavený ľahkým rámom z leteckého hliníka. Vďaka indikátorom polarizácie vyleptaným na ráme umožňujú tieto filtre presné nastavenie na dosiahnutie požadovanej polarizácie svetla.

Kľúčové vlastnosti

  • Presne skonštruovaný pre DJI Mavic 3 Classic.
  • Obsahuje filtre ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL + magnetické pevné puzdro.
  • Ľahká konštrukcia hliníkového rámu.
  • Sklo CinemaSeries™ - vyznačuje sa nízkym indexom lomu, farebnou neutralitou a dokonalou cieľovou priepustnosťou. Vyrobené v Nemecku.
  • AdventureAssurance™ - Buďte spokojní so svojím vybavením PolarPro počas celého dobrodružstva alebo vám vrátime peniaze.

 

Parametre

Parametre

Výrobca: PolarPro
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Formát filtraND + Pol