PolarPro Traverse - Strap Mount Camera Harness

Držiak na fotoaparát QuickDraw vytvorený na rýchle ovládanie jednou rukou, aby ste mohli prejsť z bezpečne uloženého fotoaparátu na fotografovanie jedným rýchlym uvoľnením. S dôkladne navrhnutým držiakom Traverse Strap Mount môžete pohodlne nosiť fotoaparát na batohu, opasku alebo akomkoľvek preferovanom popruhu. Sekundárny uzamykací mechanizmus zaručuje,…

Viac informácií

68.4 € s DPH 57 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 31. 03.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Držiak na fotoaparát QuickDraw vytvorený na rýchle ovládanie jednou rukou, aby ste mohli prejsť z bezpečne uloženého fotoaparátu na fotografovanie jedným rýchlym uvoľnením. S dôkladne navrhnutým držiakom Traverse Strap Mount môžete pohodlne nosiť fotoaparát na batohu, opasku alebo akomkoľvek preferovanom popruhu. Sekundárny uzamykací mechanizmus zaručuje, že vaše zariadenie bude úplne upevnené počas celého dobrodružstva. Tento systém s istotou unesie až 100 libier (46,36 kg), čo zaručuje, že zvládne aj tie najťažšie profesionálne kombinácie fotoaparátov a objektívov.

FUNKCIE

  • Mechanizmus QuickDraw umožňuje rýchle odpojenie fotoaparátu otáčaním proti smeru hodinových ručičiek a opätovné nasadenie zacvaknutím späť.
  • Podporuje popruhy so šírkou do 65 mm.
  • Sekundárny zámok zaisťuje, že váš fotoaparát je na držiaku 100 % bezpečne upevnený.
  • Nastaviteľné skrutky s palcom sa dokážu prispôsobiť hrúbke popruhu od 1 do 15 mm.
  • Bezpečne podporuje najťažšie profesionálne kombinácie fotoaparátu a objektívu.
    *Pomoc pri používaní držiaka Traverse nájdete v digitálnej používateľskej príručke tu.
  • Adventure Assurance™ - Buďte spokojní so svojím vybavením PolarPro počas celého dobrodružstva alebo vám vrátime peniaze.
Parametre

Parametre

Výrobca: PolarPro
Kategória: Komponenty pre Rigy