PolarPro Shutter Collection for DJI Mavic 3 Classic (ND8, ND16, ND32)

Balenie filtrov s neutrálnou hustotou Shutter 3-Pack pre Mavic 3 Classic umožňuje pilotom znížiť rýchlosť uzávierky na filmovú úroveň. Sada obsahuje tri základné filtre: ND8, ND16 a ND32 - ideálne pre väčšinu filmovacích prostredí. Vyrobené na mieru s ľahkým rámom z leteckého hliníka, ktorý zabezpečuje jednoduchú inštaláciu a správnu kompatibilitu s gimbalom.…

Viac informácií

115.61 € s DPH 96.34 € bez DPH
-+
Dostupnosť
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

Balenie filtrov s neutrálnou hustotou Shutter 3-Pack pre Mavic 3 Classic umožňuje pilotom znížiť rýchlosť uzávierky na filmovú úroveň. Sada obsahuje tri základné filtre: ND8, ND16 a ND32 - ideálne pre väčšinu filmovacích prostredí. Vyrobené na mieru s ľahkým rámom z leteckého hliníka, ktorý zabezpečuje jednoduchú inštaláciu a správnu kompatibilitu s gimbalom. Každý filter, ktorý je označený naším špičkovým sklom CinemaSeries™, je skonštruovaný tak, aby vydržal, a vzťahuje sa naň naša záruka AdventureAssurance™.

Kľúčové vlastnosti

  • Presne skonštruovaný pre DJI Mavic 3 Classic.
  • Obsahuje filtre ND8, ND16 a ND32 + magnetické pevné puzdro.
  • Ľahká konštrukcia hliníkového rámu.
  • Sklo CinemaSeries™ - vyznačuje sa nízkym indexom lomu, farebnou neutralitou a dokonalou cieľovou priepustnosťou. Vyrobené v Nemecku.
  • AdventureAssurance™ - Buďte spokojní so svojím vybavením PolarPro počas celého dobrodružstva alebo vám vrátime peniaze.

 

Parametre

Parametre

Výrobca: PolarPro
Kategória: Filtre