PolarPro QuartzLine Filters - 82mm ND100K

82 mm filter ND100K QuartzLine Solid Neutral Density 4, 5 od spoločnosti PolarPro je ND filter s filtračným faktorom 32 000x, ktorý poskytuje 15-stupňovú redukciu expozície. Jeho hustota 4,5 vytvára stmavenie celého obrazu, čo umožňuje fotografovať so širšou clonou alebo pomalším časom uzávierky, než je bežne potrebné. Spomalením…

Viac informácií

112.8 € s DPH 94 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

82 mm filter ND100K QuartzLine Solid Neutral Density 4, 5 od spoločnosti PolarPro je ND filter s filtračným faktorom 32 000x, ktorý poskytuje 15-stupňovú redukciu expozície. Jeho hustota 4,5 vytvára stmavenie celého obrazu, čo umožňuje fotografovať so širšou clonou alebo pomalším časom uzávierky, než je bežne potrebné. Spomalením expozičného času alebo zvýšením clony môžete ľahšie kontrolovať hĺbku ostrosti a vyjadriť pohyb. Filtre s neutrálnou hustotou neovplyvňujú farebnosť obrazu a sú ideálne na kombinovanie s inými filtrami.

Tento filter je vyrobený z kremenného skla pre zvýšenú odolnosť. Aby sa zabránilo vnútorným duchom a odrazom, 16 vrstiev antireflexných vrstiev poskytuje ochranu substrátu filtra pred poškriabaním a zároveň podporuje jasnosť a vernosť farieb. Povlaky spojené s filtrom PolarPro 82 mm ND100K QuartzLine Solid Neutral Density 4,5 majú za následok aj lepší efekt perličiek pri kontakte s vodou alebo olejom, čo umožňuje účinnejšie čistenie.

Kremenné sklo je vsadené do mosadzného filtračného krúžku s bočnými ryhami. Mosadzný materiál a vrúbky spoločne zabraňujú zasekávaniu a poskytujú dodatočnú pevnosť, ako aj textúrované uchopenie pri montáži alebo snímaní tohto filtra z objektívu.

4.filter s neutrálnou hustotou 5 stmavuje obraz o 15 stupňov, čo umožňuje fotografovať s dlhším časom uzávierky alebo širšou clonou, než je bežne potrebné.
Filter nemá vplyv na sfarbenie obrazu a je ideálny na použitie s inými filtrami.
Vyrobený z kremenného skla pre zvýšenú odolnosť.
Viacvrstvová povrchová úprava, ktorá zabraňuje vnútorným duchom a odrazom a zároveň podporuje jasnosť, ako aj vernosť farieb.
Povlaky tiež pomáhajú predchádzať poškriabaniu a výsledkom je zlepšený perličkový efekt pri kontakte s vodou alebo olejom pre vyššiu účinnosť čistenia.
Mosadzný filtračný krúžok pomáha predchádzať zasekávaniu a poskytuje dodatočnú pevnosť.
predný 82 mm závit filtra umožňuje použitie s inými filtrami.
Bočné vrúbky poskytujú textúrované uchopenie pri nasadzovaní alebo snímaní z objektívu.
Plastové puzdro na filter na skladovanie a prepravu.
Utierka z mikrovlákna na čistenie a údržbu.
Parametre

Parametre

Výrobca: PolarPro
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraND
Formát filtra82mm