PolarPro Helix - ND1000/PL Filter - Burkard Edition

Filtračný systém Helix MagLock™ bol vyvinutý tak, aby eliminoval problémy s nasadzovaním a odnímaním filtrov a zároveň poskytoval filter, ktorý je po inštalácii bezpečne zaistený na svojom mieste. Na rozdiel od iných magnetických filtračných systémov na trhu poskytuje Helix úplne bezpečné spojenie pomocou nášho magnetického + štvrťotáčkového uzamykacieho mechanizmu,…

Viac informácií

227.06 € s DPH 189.22 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 5 ks
Praha 5 ks
Kód tovaru:
BRK-ND1000/PL
Pridať do porovnania História cien
Popis produktu

Popis produktu

Filtračný systém Helix MagLock™ bol vyvinutý tak, aby eliminoval problémy s nasadzovaním a odnímaním filtrov a zároveň poskytoval filter, ktorý je po inštalácii bezpečne zaistený na svojom mieste. Na rozdiel od iných magnetických filtračných systémov na trhu poskytuje Helix úplne bezpečné spojenie pomocou nášho magnetického + štvrťotáčkového uzamykacieho mechanizmu, vďaka čomu je inštalácia/vyberanie filtrov bleskurýchle a zároveň je zaistené, že zostanú uzamknuté na svojom mieste aj počas najnáročnejších situácií pri fotografovaní. Vážne, tieto filtre sa nikam neposunú, kým ich nebudete pripravení z objektívu vybrať! S dostupnými základňami s mosadzným závitom 67, 72, 77 a 82 mm Helix ľahko pokryje celý váš arzenál objektívov.

Funkcie

  • Úplne bezproblémový zážitok z filtrovania - už nikdy si nenavlečiete závit na filter.
  • Nový systém MagLock™ je vybavený magnetmi, ktoré spájajú filter a základňu závitu, zatiaľ čo štvrtina otáčania uzamkne systém na mieste.
  • Žiadna vinetácia až do 17 mm s 1 filtrom (16 mm na Canon/Nikon) a 19 mm s 2 naskladanými filtrami.
  • Gumová vložka rámu poskytuje lepšiu priľnavosť v porovnaní s hliníkovými rámami filtrov.
  • Mosadzné rámy filtrov a základne závitov.
  • Predné a zadné krytky Defender poskytujú bezkonkurenčnú ochranu počas prepravy a skladovania.
  • K dispozícii sú 67, 72, 77 a 82 mm základné dosky pre celý zásobník objektívov.
  • Adventure Assurance™ - Buďte spokojní so svojím vybavením PolarPro počas celého dobrodružstva alebo vám vrátime peniaze.
Parametre

Parametre

Výrobca: PolarPro
Kategória: Filtre