PolarPro Helix 2/5 Stop VND Mist Filter

Filter PolarPro Helix 2-5 Stop VND Mist Filter, ktorý kombinuje dva filtračné efekty v jednom filtri, je určený výhradne pre systém filtrov Helix MagLock. Variabilný ND filter má tvrdé stupne 2,3,4 a 5 spolu s 1/8 difúzie. Vďaka tomu si môžete vychutnať charakteristickú haptickú spätnú väzbu a úplnú kontrolu nad svetlom a zároveň dodať svojim záberom jemný,…

Viac informácií

327.6 € s DPH 273 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Filter PolarPro Helix 2-5 Stop VND Mist Filter, ktorý kombinuje dva filtračné efekty v jednom filtri, je určený výhradne pre systém filtrov Helix MagLock. Variabilný ND filter má tvrdé stupne 2,3,4 a 5 spolu s 1/8 difúzie. Vďaka tomu si môžete vychutnať charakteristickú haptickú spätnú väzbu a úplnú kontrolu nad svetlom a zároveň dodať svojim záberom jemný, anjelský a kreatívny vzhľad.

Filter má úplne bezpečné magnetické pripojenie pomocou magnetického + štvrťotáčkového uzamykacieho mechanizmu PolarPro, ktorý umožňuje bleskovú inštaláciu/odstránenie filtra a zároveň zaručuje, že filter zostane uzamknutý aj v tých najnáročnejších situáciách.

Helix MagLock™ umožňuje prepínať medzi filtrami Helix rýchlejšie, ako dokážete meniť objektívy, a bezproblémovo sa integruje do vášho pracovného postupu, jednoducho si vyberte medzi špeciálnymi efektmi, ako je tento, dvojitý filter, štandardné VND a ďalšie.
Kľúčové vlastnosti hmlového filtra PolarPro Helix 2-5 Stop VND

  • Rýchle a bezpečné pripevnenie k objektívu prostredníctvom správne dimenzovanej základnej dosky
  • Priložené krytky Defender zabezpečujú, že sklo je vždy chránené aj pri páde
  • Mosadzná konštrukcia pre hladké spoje
  • Gumový ozdobný krúžok na filtri objektívu poskytuje ergonomické uchopenie
Parametre

Parametre

Výrobca: PolarPro
Kategória: Filtre