PolarPro DJI Mavic 3 Pro Vivid Collection ( ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL)

Kolekcia Vivid pre Mavic 3 Pro kombinuje dva efekty filtrov (ND + polarizačný) do jedného skleneného prvku. Súčasťou sady sú filtre ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL, ktoré znižujú rýchlosť uzávierky a znižujú odlesky v jasných a reflexných podmienkach, čím vytvárajú úžasne sýte farby. Na zachovanie maximálneho času letu a zabezpečenie optimalizácie gimbalu je každý…

Viac informácií

140.4 € s DPH 117 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie do 90 minút
Odošleme: dnes
Skladom 1 ks
Bratislava 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Kolekcia Vivid pre Mavic 3 Pro kombinuje dva efekty filtrov (ND + polarizačný) do jedného skleneného prvku. Súčasťou sady sú filtre ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL, ktoré znižujú rýchlosť uzávierky a znižujú odlesky v jasných a reflexných podmienkach, čím vytvárajú úžasne sýte farby. Na zachovanie maximálneho času letu a zabezpečenie optimalizácie gimbalu je každý filter vybavený ľahkým rámom z leteckého hliníka. Vďaka indikátorom polarizácie vyleptaným na ráme umožňujú tieto filtre presné nastavenie na dosiahnutie požadovanej polarizácie svetla.

Funkcie

  • Presne skonštruovaný pre DJI Mavic 3 Pro.
  • Obsahuje filtre ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL + ochranné úložné puzdro.
  • Ľahká konštrukcia hliníkového rámu.
  • Sklo CinemaSeries™ - vyznačuje sa nízkym indexom lomu, farebnou neutralitou a dokonalou cieľovou priepustnosťou. Vyrobené v Nemecku.
  • AdventureAssurance™ - Buďte spokojní so svojím vybavením PolarPro počas celého dobrodružstva alebo vám vrátime peniaze.
Parametre

Parametre

Výrobca: PolarPro
Kategória: Filtre
K tomuto produktuDJI Mavic 3 PRO

Hlavné parametre

Typ filtraND
Typ filtraND+PL