PolarPro DJI Mavic 3 Pro Shutter Collection ( ND8, ND16, ND32 )

Balenie neutrálnych filtrov Shutter 3-Pack pre Mavic 3 Pro umožňuje pilotom znížiť rýchlosť uzávierky na filmovú úroveň. Sada obsahuje tri základné filtre: ND8, ND16 a ND32 - ideálne pre väčšinu filmovacích prostredí. Vyrobené na mieru s ľahkým rámom z leteckého hliníka, ktorý zabezpečuje jednoduchú inštaláciu a správnu kompatibilitu s gimbalom. Každý filter,…

Viac informácií

141.6 € s DPH 118 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie do 90 minút
Odošleme: dnes
Skladom 1 ks
Bratislava 1 ks, Praha 4 ks
Kód tovaru:
M3PRO-Shutter
Pridať do porovnania História cien
Popis produktu

Popis produktu

Balenie neutrálnych filtrov Shutter 3-Pack pre Mavic 3 Pro umožňuje pilotom znížiť rýchlosť uzávierky na filmovú úroveň. Sada obsahuje tri základné filtre: ND8, ND16 a ND32 - ideálne pre väčšinu filmovacích prostredí. Vyrobené na mieru s ľahkým rámom z leteckého hliníka, ktorý zabezpečuje jednoduchú inštaláciu a správnu kompatibilitu s gimbalom. Každý filter, ktorý je označený naším špičkovým sklom CinemaSeries™, je skonštruovaný tak, aby vydržal, a vzťahuje sa naň naša záruka AdventureAssurance™.

Funkcie

  • Presne skonštruovaný pre DJI Mavic 3 Pro.
  • Obsahuje filtre ND8, ND16, ND32 + ochranné úložné puzdro.
  • Ľahká konštrukcia hliníkového rámu.
  • Sklo CinemaSeries™ - vyznačuje sa nízkym indexom lomu, farebnou neutralitou a dokonalou cieľovou priepustnosťou. Vyrobené v Nemecku.
  • AdventureAssurance™ - Buďte spokojní so svojím vybavením PolarPro počas celého dobrodružstva alebo vám vrátime peniaze.
Parametre

Parametre

Výrobca: PolarPro
Kategória: Filtre
K tomuto produktuDJI Mavic 3 PRO

Hlavné parametre

Typ filtraND