PolarPro DJI Mavic 3 Pro Circular Polarizer (CP) Filter

Filter CP je najvyhľadávanejším príslušenstvom fotoaparátu pre tvorcov, pretože pomáha dodať fotografiám aj videám kontrast a živú, prirodzenú sýtosť. Zvyčajne sa CP používa pri krajinárskych kompozíciách s vodou, snehom, ľadom, modrou oblohou a lístím, pretože pomáha stmaviť oblohu, odstrániť odrazy a znížiť nežiaduce odlesky na scéne. Každý filter Mavic…

Viac informácií

54 € s DPH 45 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie: 25. 09. od 09:00
Odošleme: 25. 09.
Skladom 1 ks
Bratislava 1 ks, Budapest 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Filter CP je najvyhľadávanejším príslušenstvom fotoaparátu pre tvorcov, pretože pomáha dodať fotografiám aj videám kontrast a živú, prirodzenú sýtosť. Zvyčajne sa CP používa pri krajinárskych kompozíciách s vodou, snehom, ľadom, modrou oblohou a lístím, pretože pomáha stmaviť oblohu, odstrániť odrazy a znížiť nežiaduce odlesky na scéne. Každý filter Mavic 3 Pro, ktorý je označený naším špičkovým sklom CinemaSeries™, je vyrobený tak, aby vydržal, a vzťahuje sa naň naša záruka AdventureAssurance™.

Funkcie

  • Presne skonštruovaný pre DJI Mavic 3 Pro.
  • Obsahuje CP filter + ochranné úložné puzdro.
  • Ľahká konštrukcia hliníkového rámu.
  • Laserom vyleptaný indikátor polarizácie na rýchle nastavenie sily
  • Sklo CinemaSeries™ - vyznačuje sa nízkym indexom lomu, farebnou neutralitou a dokonalým prenosom na cieľ. Vyrobené v Nemecku.
  • AdventureAssurance™ - Buďte spokojní so svojím vybavením PolarPro počas celého dobrodružstva alebo vám vrátime peniaze.
Parametre

Parametre

Výrobca: PolarPro
Kategória: Filtre
K tomuto produktuDJI Mavic 3 PRO

Hlavné parametre

Typ filtraCPL