PolarPro DJI Mavic 3 Pro 3-6 stupňový variabilný ND filter

Tento filter Mavic 3 Pro VND má 3-6 stupňov presnej regulácie svetla, čo je ideálne na filmovanie vo väčšine svetelných situácií. Znížte rýchlosť uzávierky pomocou laserom vyrytých indikátorov zastávok bez toho, aby ste museli vymieňať filtre. Každý filter je vyrobený z rámu z leteckého hliníka, je optimalizovaný pre gimbal a verne zodpovedá kompaktnému tvaru…

Viac informácií

78 € s DPH 65 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie do 90 minút
Odošleme: dnes
Skladom 1 ks
Bratislava 1 ks, Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Tento filter Mavic 3 Pro VND má 3-6 stupňov presnej regulácie svetla, čo je ideálne na filmovanie vo väčšine svetelných situácií. Znížte rýchlosť uzávierky pomocou laserom vyrytých indikátorov zastávok bez toho, aby ste museli vymieňať filtre. Každý filter je vyrobený z rámu z leteckého hliníka, je optimalizovaný pre gimbal a verne zodpovedá kompaktnému tvaru modelu Mavic 3 Pro. Rovnako ako na všetku výbavu PolarPro, aj na tento filter sa vzťahuje záruka AdventureAssurance™, ktorá zaručuje, že tento filter bude základom vašej výbavy po dlhé roky.

Funkcie

  • Presne skonštruovaný pre DJI Mavic 3 Pro.
  • Obsahuje filter VND 3-6 stupňov + ochranné úložné puzdro.
  • Ľahká konštrukcia hliníkového rámu.
  • Sklo CinemaSeries™ - vyznačuje sa nízkym indexom lomu, farebnou neutralitou a dokonalým prenosom na cieľ. Vyrobené v Nemecku.
  • AdventureAssurance™ - Buďte spokojní so svojím vybavením PolarPro počas celého dobrodružstva alebo vám vrátime peniaze.
Parametre

Parametre

Výrobca: PolarPro
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraVariable ND
VHODNÉ PRE (1)