PolarPro Cinema Series Vivid Collection for Mavic 2 Pro

Kolekcia Cinema Series Vivid Collection pre Mavic 2 Pro od spoločnosti PolarPro obsahuje tri hybridné filtre s neutrálnou hustotou/polarizáciou v magnetickom puzdre na filtre. Puzdro bolo oproti predchádzajúcim verziám prepracované, aby poskytovalo ešte efektívnejší prístup k filtrom. Filtre sa bezpečne naskrutkujú na váš Mavic 2 Pro namiesto sériového UV…

Viac informácií

92.63 € s DPH 77.19 € bez DPH
-+
Dostupnosť
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

Kolekcia Cinema Series Vivid Collection pre Mavic 2 Pro od spoločnosti PolarPro obsahuje tri hybridné filtre s neutrálnou hustotou/polarizáciou v magnetickom puzdre na filtre. Puzdro bolo oproti predchádzajúcim verziám prepracované, aby poskytovalo ešte efektívnejší prístup k filtrom. Filtre sa bezpečne naskrutkujú na váš Mavic 2 Pro namiesto sériového UV filtra bez toho, aby zaťažovali kardan.

ND/PL filtre znižujú množstvo svetla, ktoré sa dostáva do objektívu, ako aj redukujú odrazy. Zablokovanie určitého množstva svetla vám umožňuje otvoriť clonu, znížiť rýchlosť uzávierky a snímať s dlhšou expozíciou, aby ste dosiahli plynulejšie a filmovejšie zábery v jasnom vonkajšom prostredí. Filtre ND/PL v tejto súprave majú tiež laserom vyryté referenčné ukazovatele polarizácie do rámikov, ktoré umožňujú jednoduchšie nastavenie.

Séria Cinema obsahuje viacvrstvové sklo výrobnej triedy a ultraľahkú konštrukciu AirFrame spoločnosti PolarPro z leteckého hliníka s presným závitom. Filtre radu Cinema sú navrhnuté s hydrofóbnou vrstvou, ktorá odpudzuje oleje a vodu, optickou ND vrstvou, ktorá umožňuje optimálnu transmisiu a zároveň zabezpečuje hyperneutrálny farebný profil, a vrstvou odolnou proti poškriabaniu, ktorá zvyšuje tvrdosť povrchu pre odolnejší vonkajší vzhľad.

Kľúčové vlastnosti

  • Viacvrstvové sklo série Cinema s ultraľahkou konštrukciou AirFrame z hliníka leteckej kvality
  • Filtre ND4/PL, ND8/PL a ND16/PL znižujú svetlo o 2, 3 a 4 f-stupne a redukujú odrazy
  • Magnetické puzdro filtra
  • Filtre sa nasadzujú na miesto sériového UV filtra dronu
  • Hydrofóbne, optické ND a povrchové úpravy odolné proti poškriabaniu
  • Polarizačné referenčné indikátory vyleptané do rámikov na jednoduchšie nastavenie
Parametre

Parametre

Výrobca: PolarPro
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraVariable ND